Alla kategorier > Mode > Skor
Kenzo skor
Kenzo skor  - 89 Kenzo skor  - 90 Kenzo skor  - 91

Kenzo skor

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Kenzo
Färg: Gråa

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Typ aldrig använda

EbbaB
EbbaB
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kenzo skor - Storlek 38
Kenzo skor - Lite slitna kenzo skor, men inte så att det syns så tydligt. De är från ca 2020 och nypris va 2400 men är villig att gå ner till minst 850.
Kenzo skor - Söljer mina supersnygga kenzoskor som använts enbart ett par gånger - som nya.
Äkta Kenzo skor - Snygga svarta Kenzo skor med coolt spänne över foten och tydlig logga. Skorna har detaljer i vitt och svart, samt Kenzo-tryck under sulan. Tillverkade i en mix av skinn och syntetmaterial för en modern look.
Kenzo skor  - Säljer mina så fina kenzo skor som aldrig kommit till användning 💕 köpta på raglady för ungefär 2 år sen och köptes för 3400
Kenzo Skor - Hej, Har använts 1-2 Gånger men är för små, det är som nya och har inga defekter eller skador. Kartong medföljer till skorna. Pris kan diskuteras!
Kenzo skor - Säljer mina kenzo skor som används en gång då. Storlek 38 men skulle säga att de är små i storleken och skulle passa en 37.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Svarta Philippe Model sneakers - Stilrena svarta sneakers från Philippe Model med vita detaljer och logga på sidan. Skorna har svarta snören med vit text och en vit sula. Tillverkade i skinn för en lyxig känsla och passar perfekt till streetwear eller casual outfits. (Rep)
Valentino open - Valentino open - 38 | Sulstorlek: 25,5 cm | Skick: Mycket bra skick | Tillbehör: Box, dustbag, snören och valentino kuver samt lapp | Bara att skriva vid frågor, pris går att diskutera
Maison Margiela - Säljer dessa i storlek 44, skickar samma dag! Hör av dig vid frågor eller funderingar🙌🏼
Valentino Open - Vitgröna Valentino Open som använts en del av mig. Som bilderna visar har de små defekter i fram på toeboxen. Hör gärna av er vid frågor👍
Saint Laurent -  Säljer ett par vita Saint Laurent skor i storlek 41. Hör av dig vid minsta lilla fråga
(37) Isabel Marant vita/krämfärgade snöstövlar - Size 37. Condition: just as new. 100% real, authenticated through Vestitiaire Collective :)
Valentino Open Rockstud - Säljer mina vita valentinos med guldnitar. Skorna är nyss köpta här på Plick, men tyvärr var de förstora. Storlek 38, men passar även 39. Det är endast skorna som ingår vid köp.❤️
Guiseppe zanotti skor - Hej, säljer nu dessa sjukt snygga guiseppe zanotti skor. | Skorna är otroligt sällsynta och går inte att köpa längre. | Använt men fortfarande bra skick som visas på bilderna. | Storlek 41 1/2 men sitter som en 42. | Hör av er vid frågor!🌟