Alla kategorier > Mode > Skor
Uggs mini bailey bow
Uggs mini bailey bow  - 89 Uggs mini bailey bow  - 90 Uggs mini bailey bow  - 91

Uggs mini bailey bow

Storlek: 37
Kategori: Skor
Märke: UGG

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Äkta uggs som är köpta för två vintrar sedan, använda ett fåtal gånger. Storlek 37, skulle även passa till folk som har strorlek 38

Ella Manner
Ella Manner
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusrosa UGG bailey bow - Intressekoll på mina älskade Ugg bailey bow i ljusrosa. De är nästintill oanvända och har endast några få små tecken på användning som kan skickas vid förfrågan. Just denna färg finns inte att köpa längre och kommer därav endast att sälja vid bra pris🌸
UGG Boots Mini Baily Bow  - Hej, säljer ett par vinterskor från UGGs. De är i bra skick och har inte använtds mer än ett par gånger. Skriv görna om du är intresserad, då priset går att diskutera.
UGG Classic Mini Bailey Zip - Låga uggs med dragkedja på båda sidor. Väldigt använda, därav lågt pris. Färgen på skinnet har nötts bort på flera ställen. Ena läderdetaljen på en dragkedja har lossnat.   Skokartong ingår.
UGG boots bailey bow short ii - Super snygga UGG bailey bow chestnut, köpta  på vinted men jag trodde de var 39 och de är därmed för små. De är restorade till nästan nyskick (utom de defekter man ser)  enligt förra säljaren var de köpta bara några veckor sedan när jag köpte de, så jag skulle gissa tidig december sen november. priset diskuteras men jag satte det på 2k så ingen köpte direkt
UGG mini - Beige/bruna UGG minis som är jätte sköna och i super bra skick! Bara använda en vinter. Skickar gärna fler bilder vid förfrågan💕
UGG Bailey Button - Superfina äkta ugg skor, fint skick! Använda men nytvättade :) Nypris ca 2400kr, går att vika ner kanten som på bilden om man vill! Storlek 35 men passar mig som brukar ha 36🤎Köp nu är på!
Ugg | Bailey Button - Jättefina uggs med pälsdetaljer, knappt några tecken på användning. Storlek 37 men passar även 38. Skriv om ni har frågor! (OBS box ingår ej)
Andra annonser från Skor
Visa alla
Vita sneakers från Philippe Model - Snygga vita sneakers från Philippe Model med en stilren design. Skorna har snörning och en diskret logga på sidan. Riktigt sköna stilrena och bra inför vintern. Lite slitage på hälarna. Fråga efter bild vid köp! Om ni vill!
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡
Svarta med logoklack finns olika storlekar  - Säljer ett par svarta pumps i lack med öppen tå och ikonisk guld YSL-logga som klack. Skorna har en elegant, spetsig form och tunna remmar över foten. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig design.
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Beige inuikii - Säljer mina inuikiis då jag egentligen har storlek 38 och råkade beställa fel🩷 fint skick men finns tänken på användning🩷
Svarta wedge sneakers med kardborre - Snygga svarta sneakers med inbyggd kilklack och flera kardborreband. Skorna har en cool design med rund tå och platt sula i gummi. Tillverkade i mocka och syntetmaterial, perfekta för dig som vill ha både stil och edge.