Alla kategorier > Mode > Skor
Whyred mockapumps
Whyred mockapumps - 89 Whyred mockapumps - 90 Whyred mockapumps - 91

Whyred mockapumps

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Whyred
Färg: Bruna

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bruna mockapumps från Whyred. Använda men i helt ok skick, eftersom det är mocka ska de vara ”flammiga”. Väldigt bekväma!

Sickan
Sickan
(18)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Whyred mocka pumps - Nya fina mellanbruna mockapumps. Whyred st37 liten storlek
Whyred klackar - Whyred klackar i ett superskick!
Whyred sneakers  - Som nya!  Stl 39
Bruna mockapumps med broderi - Snygga bruna pumps i mocka med spetsig tå och låg klack. Perfekta för dig som gillar detaljer och italiensk design. Köpta i Sturegallerian. Använda fåtal gånger och iver skick.🌟
Bruna mocka pumps från H&M - Säljer ett par snygga bruna pumps från H&M i storlek 40. Skorna har en hög klack, öppen tå och är tillverkade i mjuk mocka. De har ett korsat band över foten som ger en cool och modern look. Perfekta för dig som gillar stilrena detaljer.
Acne mockapumps - Bruna mockapumps helt i skinn från Acne. Klackhöjd: 10,5 cm.
Bruna mockapumps med låg klack - Snygga pumps i äkta mocka med spetsig tå och låg klack. Skon har en öppen häl med justerbart spänne. Säljer då jag ej hann lämna tillbaka dem, aldrig använda. Nypris 799.
Svarta sneakers från Whyred - Säljer ett par svarta sneakers från Whyred i skinn. De har en snygg och stilren design med snörning och en vit sula som ger en cool kontrast. Perfekta för både vardag och fest! Skorna är i bra skick och redo för nya äventyr.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Diemme skor  - Diemme skor i st 43, bra skick! Kartong, extra snören och dustbag kommer med.
Valentino open  - Valentina opens - Storlek: 42, men passar större - Mycket fint skick - Box ingår - Pris: 999kr - hör av dig vid funderingar 💫
Maison margiela gats grå - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Snygga maison margiela paint splater - Säljer ett par vita och grå sneakers med coola färgstänk. Skorna är dålig kvalitet. Säljer de biligt efteraom de nog inte är äkta. Pris kan diskuteras och hör av er om ni har några frågor😁
Maison Margiela GAT - Ett mar Margiela skor som använts en dag. Skorna har inga defekter osv. Ni förstår nog varför priset är så lågt… Kontakta mig ifall ni har frågor😃
Valentino open skor - Säljer ett par snygga Valentino skor sneakers i vitt skinn med beige detalj och ikoniska nitar på hälen. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Perfekta för dig som vill ha en clean men ändå lyxig look.
Svarta Dior B30 sneakers - Säljer ett par svarta Dior B30 sneakers med coola reflekterande detaljer och CD-logga på sidan. Skorna har mesh och syntetmaterial, snörning och en chunky sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med en lyxig och sportig vibe.
Mörkblå Maison Margiela Gats - Snygga mörkblå Maison Margiela Gats med vit snörning och kontrasterande brun gummisula. Ovandelen är i en mix av mocka och slätt läder, och insidan är ljus. Klassisk siluett som passar till många stilar.