Alla kategorier > Mode > Kläder > Shorts
Beige shorts från Warp
Beige shorts från Warp - 0 Beige shorts från Warp - 1 Beige shorts från Warp - 2

Beige shorts från Warp

Storlek: 132
Kategori: Shorts
Färg: Beigea
Skick: Bra skick

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par beige shorts från Warp. De har en dragkedja och knapp framtill samt en praktisk ficka med dragkedja på sidan. Perfekta för en avslappnad stil.

Fla ressel
Fla ressel
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Warp shorts - Beiga warp shorts fint skick
Camo shorts från Warp, storlek S - Jag säljer ett par shorts i storlek S som är i helt nytt skick. De är aldrig använda och perfekta för dig som vill ha ett par nya shorts till ett bra pris.  Priset är 100 kr, vilket jag tycker är ett riktigt bra pris med tanke på att de är helt nya. Jag är öppen för snabba affärer!  Tveka inte att höra av dig om du är intresserad eller har några frågor. Först till kvarn gäller!
Beige shorts från H&M - Klassiska beige shorts från H&M i storlek 164. De har normal passform, midwaist och är tillverkade i mjuk bomull. Utrustade med sidofickor och bälteshällor, perfekta för varma sommardagar.
Beige shorts från Brooker - Snygga beige shorts från Brooker i 100% bomull. Klassisk modell med uppvikta benslut, fickor fram och bak samt dragkedja och dubbla knappar i midjan. Perfekta för varma dagar och enkel att matcha med allt
Beige shorts - Shorts som är i gott skick knappt använda storlek M men finns ingen storleks etikett hör av dig vid frågor
Andra annonser från Shorts
Visa alla
Rosa jeansshorts från Hollister - Snygga rosa shorts från hollister💕W28🥰🥰 midjemått rakt över är ca 38cm💕💕 jätte snygg färg!!🌺
Blå jeansshorts från Zara med slitningar - Snygga blå jeansshorts från Zara med slitna detaljer. Klassisk femficksmodell med låg midja och dragkedja. Perfekta för varma dagar och en avslappnad stil.
One teaspoon shorts - Super fina jeans shorts från one teaspoon! Midjemått: 37,5💞 fri frakt
True Religion lågmidjade shorts - Superfint skick, nypris 800❤️
Blå denimshorts från Monki - Snygga blå denimshorts från Monki med uppvikta benslut, dubbla knappar i midjan. De är omsydda. Pris kan diskuteras
Hollister lågmidjade jeansshorts  - Ett par jeansshorts från Hollister i storlek W27, vilket motsvarar en vanlig S. Rakt över midjemått: ca 38cm.   Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Gina shorts - Säljer ett par ”gröna” jeansshorts från g perfect jeans i storlek 36. De har låg midja, råa och slitna kanter samt fransiga detaljer framtill. Skulle säga att shortsen är lite tajtare än strl 36. De ser lite fula ut såhär men ser mycket bättre ut på hahha. Vet absolut inte när de är inköpta då jag fick dessa av min mamma för längesen.
Blå low waist jeans shorts - Säljer ett par blå jeansshorts med slitna detaljer och fransig kant. Shortsen är i stl 40 men själv skulle jag nog säga att de sitter som 38. Shortsen har klassisk femficksmodell, låg midja och dragkedja framtill. Perfekta för sommaren! Pris går självklart att diskuteras