Alla kategorier > Mode > Kläder > Shorts
Blå jeansshorts med slitningar
Blå jeansshorts med slitningar - 0 Blå jeansshorts med slitningar - 1

Blå jeansshorts med slitningar

Storlek: 146
Kategori: Shorts
Färg: Blå
Skick: Bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga blå jeansshorts med slitna detaljer och fransig nederkant. Klassisk femficksmodell med bälteshällor och dragkedja. Perfekta för varma dagar när du vill ha en avslappnad och trendig look. Storlek 146-140

Edda
Edda
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå jeansshorts med slitningar - Snygga blå jeansshorts från berska med snygga slitningar. De har en klassisk femficksdesign och knappgylf. Har ingen annan bild med de på förutom första bilden. Den enda skillnaden på de på första bilden och de jag säljer är att de jag säljer har lite mer slitningar på sig och är mer mid waist än high waist som de paret på första bilden. Mycket bra skick, säljer då de är för små
Blå jeansshorts med slitningar - Snygga jeansshorts i klassisk blå denim med slitna detaljer framtill och råa kanter. Shortsen har fem fickor, bälteshällor och stängs med knapp och dragkedja💞Mycket bra skick🌸Dem är från Carlings, varumärke STAY.
Blå jeansshorts med slitningar - Säljer ett par snygga blå jeansshorts med slitningar och fransiga kanter. De har en knappgylf och klassisk femficksdesign. Dem är från Zara och är i storlek 34! Jag har fart dem i 2 år men är i fint skick, säljer pga de är för små för mig!💗💗(man betalar frakt själv)
Blå jeansshorts med slitningar - Snygga jeans shorts. De är i storlek 34 men skulle säga 36 då de passar mig som är 36
Blå jeansshorts med slitningar - Snygga low waist mini jeansshorts i strl 34, midja:38. Kommer fler unika jeansshorts/kjolar så följ!!
Andra annonser från Shorts
Visa alla
Vita virkade shorts med volang - Superfina vita virkade shorts med volangdetaljer och elastisk midja. Perfekta för sommaren och ger en bohemisk vibe. De har en högmidjad passform och är tillverkade i ett mjukt bomullsmaterial.
Dfyne impact shorts - Snygga blå seamless shorts från DFYNE med låg och tight passform. Perfekta för träning eller gymmet. Mjukt och stretchigt material som sitter skönt på kroppen. Inga defekter. Skriv för fler frågor🤍
Relode shorts aura  - I den populära aura kollektionen nypris 579kr
Shorts  - Pastellrosa/korall denimshorts. Har uppe en till annons med info
Rosa jeansshorts  - Snygga rosa jeansshorts från Tommy Hilfiger!! W27🥰midjemått rakt över är ca 35cm💕💕 super snygg färg!!!
2-pack cykelshorts från DYFNE - Två par cykelshorts från DYFNE, ett par i knallrosa och ett par i svart. Båda har hög midja och är tillverkade i ett stretchigt material som passar perfekt för träning. Loggan sitter diskret på linningen framtill. ( små i storlek , passar M också ) annars är storleken på båda L ångrade mig helt så väljer sälja vidare. PAKETPRIS
Blå jeansshorts från Hollister - Säljer ett par blå jeansshorts från Hollister med slitna detaljer och råa kanter. Klassisk femficksmodell med låg midja och knappgylf. Perfekta för sommaren och har en avslappnad, trendig look. (Pris kan diskuteras💕)