Alla kategorier / Mode / Kläder / Shorts
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Burberry shorts - Snygga shorts från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, svart, vitt och rött. Shortsen har snörning i midjan och är perfekta för en trendig och avslappnad stil. Passar dig som gillar att sticka ut med ikoniska mönster.
Burberry Shorts  - Snygga Burberry shorts i klassisk och stilren design. Perfekta för stranden, poolen eller sommardagar. Bekväma och i bra skick. Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Burberry shorts - Snygga shorts från Burberry.  De har elastisk midja med svart snörning och är tillverkade i ett lätt och bekvämt material, perfekt för sommaren. Dom passar typ alla storlekar på grund av att midjan är elastisk. Köpte dom av en kompis för 1800 kr
  Burberry shorts - Snygga Burberry short med klassiskt rutigt mönster i beige, svart, vitt och rött. Shorten har resår i midjan och är tillverkad i ett lätt och luftigt material med meshfoder på insidan. Perfekt för dig som gillar ikoniska designerplagg.
 Burberry shorts  - Tar emot trade men helst pengar
Burberry shorts  - Snygga shorts från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, brunt, svart, vitt och rött. De har elastisk midja med svart snörning och praktiska fickor. Perfekta för sommaren och ger en lyxig vibe till din outfit.
Burberry shorts - Snygga shorts från Burberry med klassiskt rutigt mönster i svart, vitt, rött och beige. De har elastisk midja med snörning och sidofickor. Perfekta för sommaren och ger en trendig look.
Burberry shorts - Säljer mina Burberry shorts som är för stora för mig. Snabb leverans med postnord eller något, pris kan diskuteras vid snabb affär. Säker betalning🙂
Burberry shorts
Burberry shorts - 0 Burberry shorts - 1 Burberry shorts - 2 Burberry shorts - 3

Burberry shorts

Storlek: M
Kategori: Shorts
Märke: Burberry
Färg: Beigea
Skick: Nytt skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga shorts från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, svart, vitt och rött. De har elastisk midja med svart snörning och är tillverkade i ett lätt syntetmaterial, perfekta för sommaren. Stora rutor och ikonisk design gör dem till ett statement-plagg.

Jöööhhh
Jöööhhh
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Gant - Gant vår jacka  Fint skick
Mosse knuckles mössa - Äkta mössa fint skick som ny har använt den några få gånger.
Columbia jacka  - Har knappt använt den
Olivgrön pufferjacka från Lyle & Scott - Säljer en olivgrön pufferjacka från Lyle & Scott med dragkedja och huva. Jackan har ett broderat emblem på bröstet och är perfekt för kyligare dagar. Den är långärmad och quiltad för extra värme. Passar bra för både höst och vinter. Har använts 2 gånger bara
Svarta slim jeans med slitningar - Säljer ett par svarta skinny jeans med coola slitningar och färgstänk. Jeansen har en tight passform och klassisk femficksdesign. Perfekta för dig som gillar en edgy streetstil. Priset kan diskuteras.
Nike svart och grå hoodiejacka M - Nike hoodiejacka i svart och ljusgrått med dragkedja hela vägen, huva och två fickor med dragkedja. Snygg sportig look med vit Nike-logga på bröstet. Tillverkad i mjuk polyesterblandning, perfekt för chill eller träning.
Vit Moncler t-shirt med logga - Vit t-shirt från Moncler i bomull med stor svart Moncler-logga broderad på bröstet och klassiskt rund halsringning. På bröstet finns även Monclers ikoniska patch i vitt, blått och rött. Enkel och clean design som passar till allt. Priset kan diskuteras
PSG x Jordan svart fotbollströja - Svart PSG fotbollströja från Jordan med vit, blå och röd rand längs mitten. Snyggt Paris Saint-Germain-emblem på bröstet och Jordan-logga. Tillverkad i lätt och ventilerande polyester, perfekt för match eller träning. Modern passform och korta ärmar.
EA7 dress  - Storlek på hela dressen är 160cm. Priset kan diskuteras vid snabb affär.
Nike Air Jordan 4 Black/Red - Säljer ett par Nike Air Jordan 4 i svart med röda och grå detaljer. Skorna har klassisk meshpanel, snörning och Jumpman-logga på plösen. Ovandelen är i mocka och insidan är fodrad i rött tyg. Snygg och ikonisk siluett som sticker ut.
Liknande annonser
Visa alla