Alla kategorier / Mode / Kläder / Shorts
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lågmidjade jeansshorts med rå kant - Säljer ett par ljusblå lågmidjade jeansshorts från Gina tricot
Blå jeansshorts med rå kant - Snygga blå jeansshorts med råa kanter och slitningar. Klassisk femficksmodell med knapp och dragkedja framtill samt bälteshällor. Perfekta för varma dagar och ger en avslappnad vibe.
Mörkblå jeansshorts med rå kant - Snygga mörkblå jeansshorts med fransig, rå kant och klassisk femficksdesign. Shortsen har en högmidjig passform. Använt fåtal gånger.
Ljusblå jeansshorts med rå kant - Säljer ett par ljusblå jeansshorts med rå, fransig kant och klassisk femficksdesign. Shortsen har låg midja och är tillverkade i bomull för en avslappnad och trendig look. Perfekta för varma dagar och enkel att matcha med olika toppar.
Blå jeansshorts med rå kant - Snygga blå jeansshorts med mid waist och rå, fransig kant. Shortsen har stora fickor både fram och bak samt dubbla knappar i midjan. Perfekta för sommaren och ger en avslappnad look.
Mörkblå jeansshorts med rå kant - Snygga mörkblå jeansshorts med rå, fransig kant nertill och klassiska kontrastsömmar. Shortsen har låg midja och bakfickor med dekorativa sömmar. Perfekta för sommaren och riktigt sköna att bära till en hoodie eller t-shirt.
Mörkblå jeansshorts med rå kant - Säljer ett par mörkblå jeansshorts med rå, fransig kant och slitna detaljer. Klassisk femficksmodell med låg midja och knappgylf. Perfekta för varma dagar och en avslappnad stil.
Blå jeansshorts med rå kant - Snygga blå jeansshorts med slitna detaljer och råa kanter. Klassisk femficksmodell med knapp och dragkedja framtill samt fickor med lock och knapp bak. Perfekta för varma dagar och en avslappnad look.
Lågmidjade jeansshorts med rå kant
Lågmidjade jeansshorts med rå kant - 0 Lågmidjade jeansshorts med rå kant - 1 Lågmidjade jeansshorts med rå kant - 2 Lågmidjade jeansshorts med rå kant - 3 Lågmidjade jeansshorts med rå kant - 4

Lågmidjade jeansshorts med rå kant

Storlek: 36
Kategori: Shorts
Märke: V!VANTE.
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefina och unika lågmidjade jeansshorts med vingar. - Storlek: S - Midjemått: 37 cm - Modellen är 175 cm lång för referens och när vanligtvis S i underdelar Shortsen är i jättebra skick och har inga defekter (vad vi märkt)!! Vid frågor eller funderingar - tveka inte att höra av dig🪽

V!VANTE.
V!VANTE.
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Lågmidjade vintage jeans med vit spets  - Jättefina och unika lågmidjade jeans med vit spets. Jeansen är bootcut och har fina detaljer.   - Storlek: S - Midjemått: 39 cm - Innerbenslängd: 88 cm - Ytterbenslängd: 105 cm - Modellen är 175 cm lång för referens  Jeansen är i jättebra skick och har inga defekter (vad vi märkt)!!  Vid frågor eller funderingar - tveka inte att höra av dig🪽
T-shirt med off shoulder och jeanstext ”C’EST LA VIE” - Jätte fin och unik t-shirt med jeans text ”C’EST LA VIE”!!🪽  Tröjan är i storlek M, men hade passat någon som vanligtvis bär XS-L i toppar och tröjor beroende på hur tajt man vill att den ska sitta.  - Modellen är 175 cm lång och bär vanligtvis XS-S i överdelar.   T-shirten är i jättebra skick och har inga defekter (vad vi märkt)!!  Vid frågor eller funderingar - tveka inte att höra av dig🪽
Kort jeanskjol med spets detaljer  - Jättefin och unik lågmidjad jeanskjol med spets detaljer !!  - Storlek: XS-S - Midjemått: 37 cm - Modellen är 175 cm lång och bär vanligtvis S i underdelar för referens  Kjolen är i jättebra skick och har inga defekter (vad vi märkt)!!  Vid frågor eller funderingar - tveka inte att höra av dig🪽
T-shirt med jeans text ”Je t’aime” - Jätte fin och unik t-shirt med jeans text ”JE T’AIME”!!🪽  Tröjan är i storlek S, men hade passat någon som vanligtvis bär XS-M i toppar och tröjor beroende på hur tajt man vill att den ska sitta.  - Modellen är 175 cm lång och bär vanligtvis XS-S i överdelar.   T-shirten är i jättebra skick och har inga defekter (vad vi märkt)!!  Vid frågor eller funderingar - tveka inte att höra av dig🪽
Blå slitna bootcut jeans med slits - Jättefina och unika lågmidjade jeans med slitningar. Jeansen är bootcut och har fina detaljer.   - Storlek: S - Midjemått: 40 cm - Innerbenslängd: 83 cm - Ytterbenslängd: 99 cm - Modellen är 175 cm lång för referens  Jeansen är i jättebra skick och har inga defekter (vad vi märkt)!!  Vid frågor eller funderingar - tveka inte att höra av dig🪽
Liknande annonser
Visa alla