Alla kategorier > Shorts
T-shirt & shorts båda i S/M
T-shirt & shorts båda i S/M - 89 T-shirt & shorts båda i S/M - 90

T-shirt & shorts båda i S/M

Storlek: S/M
Kategori: Shorts
Märke: Cider

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Shorts från Cider , T-shirt Primark , 200kr för båda eller 120 kr styck

Tess Days
Tess Days
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Shorts S /M - Från Danska Carla. F Mycket fint skick
Svarta shorts i strl S - Shorts i strl. S i hyfsat skick. Säljes pga att de ej kmr till användning längre, då jag redan har så mycket träningskläder. Utgångna ur stortimentet. Kan fraktas eller mötas upp i Göteborg. Finns på fler sidor!
Blommiga shorts från Mywear i S - Säljer ett par söta pyjamas shorts från Mywear med rosa blommigt mönster på vit botten.
Grå shorts från SHEIN i S - Säljer ett par grå shorts från SHEIN i storlek S. De är enkla och stilrena med elastisk midja och korta ben. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för chill dagar eller träning. Passformen är normal och färgen är en klassisk mellangrå ton.
SHEIN shorts i st S (XS) - Ett  SHEIN shorts med gummiband i midjan. Passar S och xs utan problem. Fin med en svart eller vit topp till. Mjuka och sköna. Perfekt att klä upp eller klä ner.
Beige höga shorts med resår i S. - •Mycket snygga beige shorts med hög midja och resår baktill. •De har en stilren look med pressveck framtill & plats för skärp. •Enkel och clean stil. •Oanvända, endast tvättade. •Skärp ingår inte.
Beiga shorts från Zink i S - Stilrena beiga shorts/cykelbyxor från Zink med elastisk midja och bälteshällor. Modellen har fickor fram och dekorativa fickor bak. Mjukt tyg med lätt struktur, perfekt för varma dagar. Klassisk och enkel design som är lätt att matcha.
Andra annonser från Shorts
Visa alla
Hollister extra lågmidjade shorts  - Ett par lågmidjade shorts från Hollister  i storlek S. Kan upplevas större i storlek, likt en M. Rakt över midjemått: ca 38cm. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
rosa jeansshorts - Snygga rosa shorts i denim med upprullad kant och klassisk femficksmodell. De har knapp och dragkedja framtill samt bälteshällor i midjan. Perfekta för varma dagar och ger en färgstark touch till din outfit.
Tränings shorts  - Tränings shorts, endast testade. Storlek S
Ljusblå denimshorts med slitningar - Säljer ett par ljusblå denimshorts med råa kanter och slitna detaljer. Shortsen har fem fickor, bälteshällor och knappgylf. Perfekta för sommaren och ger en avslappnad vibe.
Ljusblå jeansshorts med fransig kant - Skitsnygga jeansshorts från Gina tricot i storlek S, säljer då de inte passade och därför har de inte kommit till andvändning! Midjemått-40cm rakt över, Gren-17cm☺️nypris 299
Låga vita shorts - Säljer dessa super snygga shorts vet ej vart dem är ifrån