Alla kategorier / Mode / Kläder / Shorts
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dsquared 2 shorts  - Dessa shortsen är i bra gick då de inte har missbildningar eller liknande (förutom hålen som ska vara där 😂). De är ganska smala i storleken (så de är skinny om man har bredare ben) men perfekt längd. Jag är 172 cm och de går ner till exakt över knäskålen
Shorts - Säljer dessa träningsshorts från adidas, oanvända.
Shorts - Använt få tal gånger
Shorts  - H&M frotte shorts i storlek L. Bra skick och inte använda mycket.
Shorts - Shorts använda 2 gånger. Ligger bara i byrålådan.
Kostym shorts  - Kostymshorts från zara som är för små. Som nya haft 1 gång. 220kr + frakt
Dsquared short
Dsquared short  - 89 Dsquared short  - 90

Dsquared short

Storlek: M
Kategori: Shorts
Märke: Dsquared
Färg: Svarta

170 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Riktigt fina shorts fick i present aldrig använda

Gabriel Alexanderson
Gabriel Alexanderson
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Beige jack&jones hoodie - Säljer en stilren beige hoodie med huva och snörning. Tröjan har en stor magficka framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en chill och avslappnad look.
Liknande annonser
Visa alla