Alla kategorier / Mode / Kläder / Shorts
Glittriga leopardmönstrade shorts
Glittriga leopardmönstrade shorts - 0 Glittriga leopardmönstrade shorts - 1 Glittriga leopardmönstrade shorts - 2

Glittriga leopardmönstrade shorts

Storlek: M
Kategori: Shorts
Märke: shein
Färg: Bruna
Skick: Nytt skick

70 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer ett par glittriga shorts med leopardmönster. Shortsen har en tight passform och är täckta av små paljetter som ger ett riktigt coolt intryck. Perfekta för dig som vill sticka ut och älskar djurmönster och glitter.

Agnes Collin
Agnes Collin
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit hoodie från Polo Ralph Lauren - Säljer en klassisk vit hoodie från Polo Ralph Lauren med broderad blå logga på bröstet. Tröjan har huva och en stor magficka framtill. Perfekt för en clean och stilren look.
Svarta sandaler med pärlblommor - Säljer ett par svarta sandaler i läder med dekorativa pärlbroderade blommor på remmarna. Sandalerna har vita kontrastsömmar runt sulan och en klassisk tårem. Perfekta för dig som gillar unika detaljer och handgjorda inslag. Köpta i Kenya. Strl 39 men dom är som en 38
Hitster Summer Party sällskapsspel - Hitster Summer Party är ett färgglatt sällskapsspel med musiktema där du bygger en tidslinje med sommarhits. Lådor i blått med mönster av vattenmelon och ananas. Innehåller QR-koder för att spela låtar direkt i Spotify. Perfekt för musikälskare och spelkvällar.
Blå denim handväska med monogram - Trendig handväska i blå denim med ikoniskt monogrammönster och detaljer i brunt läder. Väskan har ett lock med guldfärgat spänne och en kort axelrem i läder. Perfekt för dig som gillar en cool och avslappnad stil.
Kayali Vanilla Candy Eau de Parfum - 50 ml Kayali vanilla rock candy sugar, köptes för ungefär 1100kr. Knappt använd
Lågmidjade shorts med slitningar - Säljer ett par ljusblå denimshorts med slitna detaljer och uppvikta benslut. Shortsen har klassiska fem fickor, bälteshällor och knappgylf. Perfekta för varma dagar och ger en avslappnad look.
Glittriga guld-shorts - Säljer glittriga guldiga shorts, lågmidjade, med paljetter.
Glansiga guldiga satinbyxor - Säljer ett par glansiga kostymbyxor i guldig färg. Byxorna har utsvängda ben, hällor för skärp och klassisk kostymbyxemodell. Materialet ser ut att vara satin eller polyester med metallic-finish. Perfekta för dig som vill sticka ut med en unik look. De är uppsydda med en tunn tråd som går att klippa bort så får man dem längre igen. Använda en gång. Strl XL men sitter som en M/L. Mitt midjemått är strax under 80 cm och dom passar mig bra. Jag är 162 cm lång och längden är perfekt på mig.
Svart topp med utsvängda ärmar - Snygg svart topp med hög hals och pärldetaljer. Toppen har off shoulder-design och vida, utsvängda ärmar som ger en cool retrovibe. Materialet ser stretchigt och mjukt ut, perfekt för dig som vill sticka ut lite extra. Ärmarna har en slits. Väldigt unik topp som inte längre är min stil. Köpt secondhand och har ingen lapp kvar så vet inte märket.
Mörkbrun flätad handväska - Snygg mörkbrun handväska i flätad design med två långa handtag. Väskan har en elegant och stilren look med metallogo framtill. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver. Tillverkad i konstläder med lyxig känsla.
Liknande annonser
Visa alla