Alla kategorier > Shorts
linneshorts
linneshorts - 89 linneshorts - 90

linneshorts

Storlek: 38
Kategori: Shorts
Märke: H&M

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

linneshorts från H&m som jag sytt upp men aldrig använt :(

h&m
Stina
Stina
(31)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusblå linneshorts  - Snygga blå linneshorts från hm i storlek 146
Blå linneshorts med snörning - Säljer ett par blå linneshorts från H&M med elastisk midja och vit snörning framtill. Shortsen har sidofickor och en bakficka, perfekt för chill dagar. Materialet är svalt och passar grymt till sommaren.
LinneShorts - Säljer dessa vita linne shorts från H&M i nyskick! Köpta förra sommaren. Nypris 349kr
Svarta linneshorts - Ett par snygga linneshorts från HM perfekt nu till sommaren. Dem är i strl 158-164 och är aldrig använda. Dem kostar 20kr + frakt, dma vid intresse. Tryck inte på köp nu.
Beige och marinblå linneshorts - Två par shorts från H&M, ett par i beige och ett i marinblått. Båda har elastisk midja med dragsko och sidofickor. Tillverkade i mjukt linnemix som ger en chill och luftig känsla, perfekta för varma dagar. Storlek 170 barn. Både för 320kr
Beige linneshorts från H&M XS - Snygga beige shorts från H&M i linnemix med elastisk midja och snörning. Modellen har två sidofickor. Materialet är luftigt och ger en chill vibe till din outfit. Har eventuellt krymt lite i tvätten men annars har de inte blivit använda så mycket
Linne shorts  - Ett par linne shorts som är jätte fina och sköna dom är typ helt nya❤️
Andra annonser från Shorts
Visa alla
Mörkblå shorts från Abercrombie & fitch - Snygga lågmidjade mörkblå shorts från Abercrombie & fitch med rosa broderad logga och snörning i midjan.
Låga vita shorts - Säljer dessa super snygga shorts vet ej vart dem är ifrån
Hollister extra lågmidjade shorts  - Ett par lågmidjade shorts från Hollister  i storlek S. Kan upplevas större i storlek, likt en M. Rakt över midjemått: ca 38cm. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Ljusblå denimshorts med slitningar - Säljer ett par ljusblå vintage jeansshorts med slitna detaljer och klassisk femficksdesign. Shortsen har låg midja, bälteshällor och knappstängning framtill. Perfekta för varma dagar och en avslappnad stil. Säljer då de är förstora för mig! Säljer även dessa på vinted! Skriv till mig vid frågor!💕
Ljusblå denimshorts med slitningar - Säljer ett par ljusblå denimshorts med råa kanter och slitna detaljer. Shortsen har fem fickor, bälteshällor och knappgylf. Perfekta för sommaren och ger en avslappnad vibe.
DFYNE VISION  - Shorts i vison-kollektionen från Dfyne💕Använda 2 ggr men de är för små för mig så säljer därför✨färgen umber och storlek S