Alla kategorier / Mode / Kläder / Shorts
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Linne shorts  - Inte använda alls och är och är i ny skick.
Shorts  - H&M frotte shorts i storlek L. Bra skick och inte använda mycket.
Svarta H&M linne shorts - Svarta linne shorts från divided, de är 15% linne. Har små fläckar på ena benet som enkelt går bort i tvätten. Passar på mig och jag är XS/S. #sommar #shorts #svartashorts #midrise #lowrise
Ljusblå linne shorts med snörning - Snygga ljusblå linne shorts med elastisk midja och snörning framtill. Shortsen har två fickor fram och två dekorativa fickor bak. Perfekta för varma dagar och har en avslappnad passform.
Shorts - Snygga svarta lågmidjade shorts💕
Linne shorts  - Ett par linne shorts som är jätte fina och sköna dom är typ helt nya❤️
linne shorts
linne shorts  - 89 linne shorts  - 90

linne shorts

Storlek: 48
Kategori: Shorts
Märke: H&M
Färg: Svarta

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

säljer dem då jag inte använder dem, inga defekter knappt använda.

leonell🍾🎉
leonell🍾🎉
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart dunjacka från Moncler - Säljer en snygg svart dunjacka från Moncler i mycket bra skick. Jackan har en quiltad design och en praktisk huva. Perfekt för kyliga höst- och vinterdagar. Den har en dragkedja framtill och Monclers logga på ärmen. Supervarm och stilren! Dragkedjan är trasig därav priset. Storlek L men sitter som M
Luzara hoodie - Svart hoodie ifrån LuZara. Riktigt snygg och passar till både vardagliga sammanhang och lite finare. Skönt matrial med bra kvalite o hållbarhet. Bara att höra av sig vid minsta fundering💯🫡
Beige keps från Gucci med GG-mönster - Jumbo keps från gucci, äkta med box och påse. Kepsen är en strlk M-57cm. Jag säljer kepsen då jag inte har användning för den. Den har några defekter (bild 3) därav priset. Priset är absolut inte hugget i sten, är villig att sänka vid snabb affär. Har du någon fråga är det bara att höra av sig!
Giuseppe Zanotti - Giuseppe Zanotti med en glansig lackfinish i storlek 42. Skick: 8/10, box medföljer. Mitt pris:1500
Liknande annonser
Visa alla