Alla kategorier / Mode / Kläder / Shorts
Korta tights
Korta tights  - 89 Korta tights  - 90 Korta tights  - 91

Korta tights

Storlek: 152-164 passar båda
Kategori: Shorts
Märke: Okänt

99 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygga korta tights som liknar lululemon.Passar inte längre vilket gör mig ledsen men skriv för mer bilder.

tyra
tyra
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Super fina vita zara jeans - Nästan inte använda,super fina zara jeans i storlek 11-12,152.Köptes för 320kr
Snygg klänning  - Snygg klänning som inte passar längre och inte blev använd så mycket.Den är super fin och är storlek 128.
Snygg zip-up - Super snygg zip-up köpt på lopis.Inte hört så mycket om märket förut men den är väldigt snygg och har inte kommit till mycket användning.Skriv för mer bilder.
Shorts från uniqlo - Aldrig använda shorts från uniqlo.Riktigt snygg.Skriv för mer bilder.
Snygg t-shirt från mango - Snygg ljus blå t-shirt typ nästan aldrig andvänd.Skriv för mer bilder för bilderna jag tog var inte de bästa
Rosa zara t-shirt - Snygg rosa t-shirt från zara.Inte så använd och är väldigt skön.Den är storlek 152 ungefär men passar nog också 146
 Fin pyjamaströja  - Fin pyjamaströja från Kappahl.Inte använd så mycket.Skriv för mer bilder
Jeans från Gina tricot  - Jeans från Ginatricot.Passar inte längre men är väldigt fina och i bra skick.
Snygga och trendiga Jeans från Gina tricot  -  Super snygga och trendiga jeans från Gina Tricot. Har inte hunnit använda så mycket eftersom det blev för små men önskar jag använde mer. Skriv för mer bilder.
 Snygga low wasted bootcut jeans från Gina Tricot -  Jättesnygga low wasted bootcut jeans från Gina Tricot. Köpte för ungefär ett år sedan men är för små nu är rätt så använda där och med priset men är inget man märker. Skriv ifall ifall ni vill ha mer bilder eller vill diskutera priset .
Liknande annonser
Visa alla