Alla kategorier > Shorts
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommiga ljusrosa shorts Angelolog XS - Supersöta ljusrosa shorts från Angelolog i storlek XS. De har ett vitt blommigt mönster, elastisk midja med snörning och är tillverkade i ett lätt och svalt material. Perfekta för varma dagar när du vill ha en chill och trendig look. Skulle mer säga att de är en S o kanske passar M men tvek
Blommiga shorts från Kappahl  - Säljer ett par färgglada shorts från Kappahl med blommigt mönster i pastellfärger som rosa, blå, gul och lila. De har elastisk midja och är gjorda i ett lätt och mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekta för varma dagar och chill outfits.
Blommiga shorts  - Säljer världens sötaste blommiga shorts men tyvärr så passar de inte mig längre hör av dig vid frågor💕
Blommiga shorts  - Perfekta till sommaren
Blommiga rosa shorts med snörning - Supersöta ljusrosa shorts i storlek 134/140. Med blommor och elastisk midja med snörning. Tillverkade i mjuk polyesterblandning med lite stretch för extra komfort. Perfekta för varma sommardagar när du vill ha en chill och söt look.
Blommiga shorts från Hampton Republic - Säljer ett par färgglada shorts från Hampton Republic med tropiskt blommönster i grönt, blått, rött och gult på en rosa bas. Shortsen har dragsko i midjan och mjukt bomullsmaterial. Perfekta för sommardagar! Nya aldrig använda.  Storlek 146-152
Färgglada blommiga shorts med bälte - Säljer ett par unika shorts med hög midja och bälte. De har ett färgstarkt blommigt mönster i rosa, orange, grönt och inslag av lila. Materialet ser ut att vara bomull, perfekt för varma dagar. Shortsen har en loose passform och coola detaljer längs kanten.
Rosa blommiga shorts med volang - Säljer ett par shorts med blommönster och blad, elastisk midja och volangdetaljer vid fickorna. Perfekta för varma dagar och riktigt sköna att ha på sig.🌸 Fint använt skick. Storlek 98/104 men upplever mer som 98
Blommiga shorts
Blommiga shorts - 89

Blommiga shorts

Storlek: M
Kategori: Shorts
Märke: Lager 157
Färg: Rosa

25 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blommiga shorts

Luwanding Sätterström
Luwanding Sätterström
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Shorts
Visa alla
Vita spets-shorts med volang - Ett par vita spets-shorts som är superfräscha och perfekta för sommaren. De är sköna att ha på sig och sitter snyggt utan att kännas för tajta. Lätta att matcha med typ ett linne eller en t-shirt för en chill men ändå fin outfit.
Hollister lågmidjade jeansshorts  - Ett par lågmidjade jeansshorts från Hollister i storlek W25, vilket motsvarar en vanlig XS. Rakt över midjemått: ca 35cm. Retur (80%) ✅. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Lågmidjade jeansshorts - Säljer ett par blå jeansshorts med råa kanter och slitna detaljer. Shortsen har dubbla knappar framtill, fem fickor och bälteshällor. Perfekta för sommaren och ger en avslappnad vibe till din outfit.
Jeans shorts -  Säljer ett par super fina jeans shorts i storlek XS från måndag i Dream. Super fint skick. Lite små silvriga stenar och väldigt fint tvätt. Inga tecken på användning överhuvudtaget. Väldigt låg midja och midi måttet över är ca 32.
NELLY SHORTS💕 - Säljer ett par ljusblå fina shorts med rosa broderi på fickorna. De är från Nelly och är köpta som shorts.knappt andvända
Svarta skinnshorts från Zara - Säljer ett par svarta shorts från Zara i snyggt skinnimitation.
Spetsshorts - Midjemått: 33cm rakt över ❤️