Alla kategorier / Mode / Kläder / Shorts
Ljusblå jeansshorts med snörning
Ljusblå jeansshorts med snörning - 0 Ljusblå jeansshorts med snörning - 1

Ljusblå jeansshorts med snörning

Storlek: M
Kategori: Shorts
Märke: Shine
Färg: Blå
Skick: Bra skick

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga ljusblå jeansshorts med fransiga kanter och cool snörning i sidorna. Perfekta för sommardagar och ger en avslappnad stil. De har en klassisk femficksdesign och knappgylf.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vida ljusblå jeansshorts med snörning - Säljer ett par vida ljusblå jeansshorts med hög midja och vit snörning i midjan. Shortsen har klassisk femficksdesign och är tillverkade i denim. Perfekta för en avslappnad och trendig stil.
Ljusblå jeansshorts med snörning - Snygga ljusblå jeansshorts med hög midja och råa kanter. Framtill finns en cool snörningsdetalj med vita snören istället för dragkedja, samt klassiska fickor. Perfekta för sommaren och ger en trendig vibe.
Ljusblå jeansshorts med snörning - Säljer ett par ljusblå denimshorts från FB Sister i storlek XXS. De har låg midja, och vita snören som man kan knyta hur man vill. Finns fickor här fram men inte där bak. Pris kan diskuteras💕
Ljusblå jeansshorts med snörning från Billabong - Säljer ett par ljusblå jeansshorts från Billabong med snörning framtill och slitna detaljer. Vintage, low waist!! W 27
Ljusblå  jeansshorts  - Säljer ett par ljusblå jeansshorts från FSBN med snygga slitningar och råa detaljer framtill. Klassisk femficksmodell med knapp och dragkedja. Perfekta för en avslappnad och trendig look. Jag har sällan använt dem och vill Darför sälja dem
Jeansshorts ljusblåa - Ljusblåa jeansshorts med medelhög midja! Köpt från Mango teen i storlek M, sitter ungefär som ett par shorts i storlek S. Inga stora tecken på användning eftersom att jag inte haft på mig dem så mycket🤩
Ljusblå jeansshorts  - Säljer dessa ljusblå jeansshorts eftersom de är för stora. Mycket bra skick
Fortsätt i appen →