Alla kategorier / Mode / Kläder / Shorts
Shorts
Shorts  - 89 Shorts  - 90 Shorts  - 91

Shorts

Storlek: W30
Kategori: Shorts
Märke: MQ
Färg: Vita

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Shorts köpta på MQ (herr shorts) W30

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Nakd tröja - Stickad Tröja från nakd, i storlek XXS, (men de har stora storlekar) den är beige & har lite bredare ändar av armen, säljer pågrund av att den inte används längre💕
Picknick jacka från ZARA - Storlek xs, superfin! Blå & vit.
NA-KD byxor - Fina vita kostymbyxor från nakd, storlek 32❤️
Vans - Slitna vans skor i storlek 38
Ralph Lauren mössa - Mössa med marinblått märke, knappt använd
Sweatshirt  - Fin sweatshirt från NAKD, där de står darlin på men ljusrosa text. Storlek xxs, den är overzised så skulle lika gärna kunna vara S
Linnebyxor - Säljer mina linnebyxor i storlek 34! (Passar mig som vanligtvis har s) 💞 är 167 cm lång. Köparen står för frakten, och står inte för postens slarv!
Lee - Säljer min brors Herr byxor från Lee, modell Daren, w31, L 32. Ny pris 1099kr, knappt använda!
Gant tröja  - Gant tröja i storlek 170cm 15 år från kidsbrandstore. Gott skick
Skickad tröja  - Stickad tröja från HM i storlek S
Liknande annonser
Visa alla
Shorts  - Shorts med stretchig midja och snören på
Shorts - Säljer nu mina linne short då dom är för små på mig. Inte andvända så ofta. Storlek xs
Shorts  - Vita shorts från Only & Sons, lite slitna men inga hål. Kom privat för fler bilder.
Shorts - Ett par heeelt oanvända shorts från zara då jag betalade 399kr för dem istället för 250 som det står, var dock utomlands så kunde inte gå tillbaka och lämna dem när jag upptäckte detta, de är även lite stora på mig. Kontakta mej för bilder eller frågpr
Shorts - Marco polo shorts i strl 30 loose fit. Vit Manchester liknande tyg i bomull. Inga defekter. Nyskick. Nypris: 2000.
SAILRACING SHORTS - Ett par fina Sailracing shorts i fint skick, inga hål och inga fläckar!
Fortsätt i appen →