Alla kategorier / Mode / Kläder / Shorts
Svarta träningsshorts från Nike
Svarta träningsshorts från Nike - 0 Svarta träningsshorts från Nike - 1

Svarta träningsshorts från Nike

Storlek: S
Kategori: Shorts
Märke: Nike
Färg: Svarta
Skick: Bra skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer ett par svarta träningsshorts från Nike med elastisk midja och klassisk Nike-logga på benet. Shortsen har en loose passform och är tillverkade i ett lätt syntetmaterial som passar perfekt för sport och aktivitet. Storlek S

Olli
Olli
(29)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
J. Lindeberg jacka - Säljer en stilren jacka från J. Lindeberg i mycket bra skick. Liten defekt på ryggen sista bilden🙌
Grå hoodie från Hugo Boss - Grå Hugo Boss Kofta, Storlek m
Prada jacka - Tjo! Säljer min Prada jacka, då den börjar bli för liten på mig, väldigt unik jacka!! Hör av er vid frågor
Levi's 511 Slim Jeans - Levi's 511 Slim jeans i blå, aldrig använda storlek 30x32
Lacoste Sport blåvit pikétröja S - Snygg pikétröja från Lacoste Sport, Stor Lacoste-logga på ryggen och krokodilmärke på bröstet. Perfekt för en sportig och stilren look.
Lacoste Sport svart/blå/vit piké S - Snygg pikétröja från Lacoste Sport i svart, blått och vitt. perfekt för en sportig och stilren look. Logga på ärmen och ryggen.
Mörkblå hoodie från Lacoste - Snygg mörkblå hoodie från Lacoste med klassiskt krokodiltryck på bröstet och stort tryck på ryggen. Tröjan har huva med snörning, känguruficka.
Svart t-shirt från Dsquared2 - Svart t-shirt från Dsquared2 med klassisk passform och korta ärmar. T-shirten har en vit Dsquared2-logga tryckt på ena ärmen och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för en clean och stilren look.
Svarta UGG boots  - Mysiga svarta UGG boots med rund tå och platt sula. Utsidan är i mjuk mocka och insidan är fodrad med fluffigt material för extra värme. Klassisk UGG-logga baktill och enkel design som passar till chill outfits under kalla dagar.
Mörk gröna Nike Dunk sneakers - Mörkgröna Nike Dunk sneakers med lågt skaft och klassisk vit sula.
Liknande annonser
Visa alla