Alla kategorier > Shorts
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta oversized shorts - Bra skick, nästan aldrig använda.
Stüssy shorts - Nylon Storlek M Knappt använts då de var lite väl stora på mig. Så inget slitage.
Shorts - Säljer dessa träningsshorts från adidas, oanvända.
Shorts - Shorts från Lager 157 i stl 160. De är lite chinos aktiga, inte mycket använda pga att jag inte tycker de sitter bar på mig. De har en lite färgfläck som syns på sista bilden men inget som syns på håll. De går att spänna in i bidjan och har en knapp och fickor. (Fejk fickor bak)
Jeans shorts - Svarta jeans shorts i storlek 34 från H&M divided, säljer dem då jag inte kan ha dem💓
Shorts  - Bekväma shorts. Dem har ett snyggt print med fjärilar och är svarta som passar till det mesta. Den är i storlek L. Har resår i midjan så dem sitter åt men lösa i benen.
Shorts - Snygga svarta lågmidjade shorts💕
Oversized shorts från Stüssy
Oversized shorts från Stüssy - 89 Oversized shorts från Stüssy - 90

Oversized shorts från Stüssy

Storlek: L
Kategori: Shorts
Färg: Svarta

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oversized shorts Model i en tyngre najs bomull och en dragsko i midjan från Stüssy Strl L

Erik
Erik
(6)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Shorts
Visa alla
Vita spets-shorts - Säljer ett par vita shorts med spets, från humkemöller i storlek 36. Dom är är i väldigt skönt material, perfekt inför sommaren.
Vita low waist shorts från Billabong - Säljer ett par vita low waist shorts från Billabong i storlek 28 med snörning framtill och råa, fransiga kanter. Shortsen har slitna detaljer och klassiska fem fickor. Perfekta för sommaren.
Blå DFYNE shorts - Blå shorts från DFYNE, modellen Impact. De är helt nya och oanvända💕
Lågmidjade jeansshorts  - Blå lågmidjade jeansshorts ifrån river Island i storlek S/M, midjemått:39cm!
Rosa träningsshorts från Nike - Säljer dessa så snygga Nike träningsshorts🥰
Lågmidjade ljusblå jeansshorts från Tally Weijl - Säljer ett par ljusblå jeansshorts från Tally Weijl med slitna detaljer och fransig kant. Shortsen har låg midja, dubbla knappar framtill och klassiska fem fickor. Perfekta till sommaren och riktigt snygga till sneakers eller sandaler.
Abercrombie & fitch lådmidjade shorts  - Ett par shorts från Abercrombie & fitch i storlek S. Rakt över midjemått: ca 33cm. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Lågmidjade jeansshorts med slitningar - Snygga blå jeansshorts med låg midja och fransig kant. Shortsen har slitna detaljer framtill och bakfickor med dekorativa sömmar. Perfekta för sommaren och ger en cool, avslappnad vibe. Klassisk femficksmodell i mjuk denim.  Skriv till mig om ni vill ha fler bilder!💗💗