Alla kategorier > Mode > Kläder > Shorts
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Shorts - Pyjamasshorts från hm. Jättebra skick
Shorts  - Supermjuka jeansshorts.
shorts  - 🐝
shorts - svarta prickiga shorts med fickor från h&m i bra skick💛
Shorts - Lite högre midja  Använda fåtal gånger
Shorts - Mjuka shorts
Shorts  - Säljer dessa svarta shorts då dom inte används!💗
Stickade shorts
Stickade shorts - 89 Stickade shorts - 90 Stickade shorts - 91

Stickade shorts

Storlek: S
Kategori: Shorts
Märke: H&M
Färg: Svarta

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svarta stickade shorts från HM strl S. Använda bara 1 gång!!🩷🩷

Wilma
Wilma
(19)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Shorts - Pyjamasshorts från hm. Jättebra skick
Shorts  - Supermjuka jeansshorts.
shorts  - 🐝
shorts - svarta prickiga shorts med fickor från h&m i bra skick💛
Shorts - Lite högre midja  Använda fåtal gånger
Shorts - Mjuka shorts
Shorts  - Säljer dessa svarta shorts då dom inte används!💗
Andra annonser från Shorts
Visa alla
Jeansshorts - Low waist jeansshorts so lär perfekt för sommaren!
Rosa shorts från Polo Ralph Lauren - Snygga rosa shorts från Polo Ralph Lauren med vit kant, blå broderad logga och siffran 3 på ena benet. Perfekta för en sportig och avslappnad stil. Mjukt material och resår i midjan för extra komfort., snöret är tyvär borta och dom är knoppriga på bakdelen
River Island jeansshorts - Sååå snygga shorts från rivers island💙 Midjemått: 38 cm
Ljusblå denimshorts med slitningar - Säljer ett par ljusblå vintage jeansshorts med slitna detaljer och klassisk femficksdesign. Shortsen har låg midja, bälteshällor och knappstängning framtill. Perfekta för varma dagar och en avslappnad stil. Säljer då de är förstora för mig! Säljer även dessa på vinted! Skriv till mig vid frågor!💕
Spetsshorts - Midjemått: 33cm rakt över 💗
Rutig shorts med snörning från Burberry - Snygga shorts från Burberry med klassiskt rutigt mönster i svart, beige, grått och röda detaljer. De har elastisk midja med snörning och en bakficka. Perfekta för sommaren och ger en clean streetstyle-vibe.