Alla kategorier > Shorts
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Low Waist shorts  - Säljer ett par oanvänd shorts från Gina Young, dom är helt slut på nätet. Inga defekter hör av er om frågor❣️
Low waist shorts - Säljer dessa skit snygga lågmidjade shorts. Storlek: xxs/ w23
low waist shorts  - de var jeans gråna början men de var för långa för mig så klippte det till shorts dom är väldigt låg mosaiker och ganska stora i storleken men de går att ändra med banden på inre sidan kom privat för mer bilder!!💞
Low waist shorts - Jätte fina💕💕
Low waist shorts - Kollar intresset på dessa low waist/ lågmidjade shorts från Fishbone! Kom med prisförslag❣️
Fjärils low waist shorts - Säljer pga ingen användning och inte min storlek. Endast provad! Orginalpris:200
Low waist jeans shorts - Jätte fina Low waist korta shorts som är ljus blå. De går att spänna om och ut inuti och det står i shortsen att de är storlek 146 men men jag kunde ha storlek 164/170 när jag köpte de💞 tyvär blivit för små för mig därför säljer jag!
Low waist Shorts
Low waist Shorts  - 89 Low waist Shorts  - 90 Low waist Shorts  - 91

Low waist Shorts

Storlek: Passar XXS- S
Kategori: Shorts
Färg: Blå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefina blå jeansshorts. Säljes då jag har för många shorts. Jag har aldrig använt de tidigare så de är som nya. Köptes för 400kr. Man kan välja att ha skärpet på eller inte. Om frågor så kontakta mig🤍

Emelie
Emelie
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Shorts
Visa alla
Ljusblå jeansshorts med fransig kant - Skitsnygga jeansshorts från Gina tricot i storlek S, säljer då de inte passade och därför har de inte kommit till andvändning! Midjemått-40cm rakt över, Gren-17cm☺️nypris 299
Victoria’s secret yoga shorts  - Säljer Victoria’s secret PINK yoga shorts! Storlek XS, stretchiga. Alla strasstenar är kvar. De är vintage och går inte att få tag på längre. Jag går ner i pris vid snabb affär samt postar samma dag. Finns även på Vinted lite billigare pga att Plick tar avgift.
lågmidjade shorts - säljer mina supersnygga vintage shorts med guldiga fickor och gulda nitar! Perfekt till fester och  sommaren.💕 Midjemått: 36cm och passar som XS!
Ljusblå denimshorts med slitningar - Säljer ett par ljusblå denimshorts med råa kanter och slitna detaljer. Shortsen har fem fickor, bälteshällor och knappgylf. Perfekta för sommaren och ger en avslappnad vibe.
spetsshorts - vita spetsshorts från chelsea. använda fåtal ggr så superfint skick. skriv för fler bilder!
Spetsshorts - Midjemått: 33cm rakt över ❤️
Svarta seamless shorts från Relode - Snygga svarta seamless träningsshorts från Relode med scrunch-detalj bak (likt dfyne). Stretchigt material som sitter skönt och formar sig efter kroppen, perfekta för gymmet eller löpning. Helt nya endast provade, skickas med orginalförpackning:)) Ordinarie pris 579kr
jeansshorts från gina! - säljer ett par skitsnygga shorts från gina i storlek xs, men passar aboslut inte mig i storleken, skulle säga att de är en s/m! aldrig använda som man kan använda till vardags eller festligheter!💕