Alla kategorier / Mode / Kläder / Shorts
Vita spetsmönstrade shorts
Vita spetsmönstrade shorts - 0 Vita spetsmönstrade shorts - 1

Vita spetsmönstrade shorts

Storlek: S
Kategori: Shorts
Märke: H&M
Färg: Vita
Skick: Mycket bra skick

25 EUR

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par vita shorts med vackert spetsmönster och elastisk midja. Shortsen har en feminin look med fina detaljer längs bensluten och är perfekta för varma dagar. Passar dig som gillar en ljus och somrig stil.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Citybag style axelväska - Snygg citybag style axelväska😍. Användt 1 gång.
Stockholm style axelväska - Trendigt svart stockholm style axelvåska💕
Svart axelväska från Michael Kors - Säljer en stilren svart axelväska från Michael Kors med silver kedjedetalj på axelremmen. Väskan har en enkel och klassisk design med diskret logga framtill.
Guld lätt dunjacka med dragkedjor - Snygg guld/beige dunjacka med quiltad design och två dragkedjeförsedda fickor framtill. Jackan har hög krage och smal passform som ger en stilren look. Perfekt för kalla vinterdagar och enkel att matcha med olika outfits.
Liknande annonser
Visa alla
Vita shorts  - Säljer mina vita shorts i storleken xs men passar även på mig som vanligtvis har storlek 32 på byxor/shorts! Skriv om ni har några frågor eller funderingar
Vita shorts  - Aldrig använda vita shorts
vita shorts  - jättefina vita par short som du själv kan vika ner ifall du vill ha de lågmidjade, har själv använd dom 1 gång men aldrig mer, kom privat vid frågor💗
Short vit - I bra skick Material är Stretch så sitter fin
Vita shorts  - Vita fina shorts från hm ca 1 år sedan. Dom är i fint och bra skick. Nya och knappt andvänd
Vita shorts - Snygga vita shorts med knapp och dragkedja framtill. Perfekta för varma sommardagar. De har en klassisk design med fickor och är tillverkade i ett bekvämt material.
Fortsätt i appen →