Alla kategorier / Mode / Kläder / Shorts
Ljusblå fransiga jeansshorts Weekday
Ljusblå fransiga jeansshorts Weekday - 0

Ljusblå fransiga jeansshorts Weekday

Storlek: S
Kategori: Shorts
Märke: Weekday
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer ett par ljusblå denimshorts från Weekday med låg midja och fransiga kanter. Klassisk femficksmodell med knapp och dragkedja framtill. Perfekta för sommaren och ger en avslappnad vibe.

Alice Eklöf
Alice Eklöf
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Fina sköna skor - Använda några gånger, köpta för 700kr
Svart väst - Änvänd 2 eller 3 gånger
Super fin rosa väst💕 - Väldigt skön, har inte använt många gånger
Mörkblå jeans med stora fickor - Snygga mörkblå jeans med raka ben och stora fyrkantiga fickor fram. Klassisk femficksmodell med kontrastsömmar och hög midja. Jeansen har en knappstängning och är tillverkade i ett mjukt denimtyg som ger en avslappnad look.
Grå jeans från Zara - Säljer ett par grå jeans från Zara med klassisk femficksdesign och silverfärgade knappar. Jeansen har bälteshällor och är tillverkade i ett mjukt denimtyg som passar perfekt till en avslappnad stil.
Liknande annonser
Visa alla