Alla kategorier / Mode / Kläder / Shorts
Rosa shorts med snörning
Rosa shorts med snörning - 0

Rosa shorts med snörning

Storlek: XS/S
Kategori: Shorts
Färg: Rosa
Skick: Bra skick

150 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygga rosa shorts med elastisk midja och snörning. Perfekta för sommarens alla äventyr. De har en sportig look och är superbekväma att bära.

Zelloutt
Zelloutt
(18)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Linnebyxor  - Säljer linnebyxor som har prislapp kvar, kom privat för egna bilder. Storlek 160 men passar mig som är 165
Viral topp - INTE MINA BILDER!!!  Perfekt till sommaren. Säljer denna jätte virala och eftertraktade toppen som är köpt i en marknad i Spanien. Aldrig använd! Den är one size❤️
Vit stickad tröja från VILA - Säljer en stilren vit stickad tröja från VILA. Tröjan har en klassisk rund halsringning och långa ärmar med ribbade muddar. Perfekt för kyligare dagar!
Vit kjol med volangdetaljer - Charmig vit kjol med volangdetaljer och broderade mönster. Den har en elastisk midja för bekväm passform och är perfekt för sommarens varma dagar. Kjolen är kort och har en luftig design som ger en romantisk känsla. Aldrig använd med prislapp kvar💕 perfekt till våren och sommaren💕 HELT SLUTSÅLD!
Jättesöt långkjol🩷 - Säljer denna supersöta rosa långkjolen från Gina🥹 den är storlek 146/152 men passar mig som är 160cm!🥰 Perfekt inför sommaren o pris kan diskuteras vid snabb köp!💕😇
Vit långkjol med resårmidja - Säljer en luftig och bekväm vit långkjol med resår i midjan. Kjolen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Den är tillverkad i ett lätt material som ger en fin rörelse. Den är lång i längden så passar mig som är 160cm💕 och den är aldrig använd
Vit kjol med volang och knyt - Söt vit kjol med volangdetalj och knyt på sidan. Kjolen har ett broderat mönster och är perfekt för sommarens varma dagar. Den har en kort längd och en omlott-design som ger en fin passform. HELT SLUTSÅLD ÖVERALLT 💕
Ljusblå kjol med volang - Söt ljusblå kjol från Gina Tricot med volangdetaljer. Kjolen har ett broderat mönster och elastisk midja för en bekväm passform. Perfekt för varma dagar! Aldrig använd med lapp kvar💕buda!
Grön kofta med knappar - Säljer en mysig grön kofta med knappar framtill. Koftan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kyliga dagar!
Rosa ribbad kofta - Säljer en söt rosa ribbad kofta med knappar framtill. Koftan har långa ärmar och en v-ringad design, perfekt för att hålla sig varm och stilren. Passar bra till både jeans och kjol.
Liknande annonser
Visa alla