Alla kategorier / Mode / Kläder / Shorts
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusa jeansshorts från ZARA - Snygga ljusblå jeansshorts från ZARA med slitna detaljer och fransig kant. Klassisk femficksmodell med hög midja och dragkedja. Perfekta för sommaren
Ljusa jeansshorts från Zara - Snygga ljusa jeansshorts från Zara med slitna detaljer och fransig kant. Perfekta för en avslappnad stil. De har en klassisk femficksdesign och knappgylf.
Ljusa jeansshorts från Zara - Säljer ett par ljusa jeansshorts från Zara med slitna detaljer och fransar vid bensluten. Shortsen har en klassisk femficksdesign och knappgylf. Perfekta för en avslappnad sommarlook! Stl 146-152 men passar xs då de är stora i storleken
Ljusa jeansshorts från Zara - Supper snygga jeansshorts. De är storlek 36 men skulle säga 34 då de är lite små
Ljusa jeansshorts från Zara - Snygga ljusa jeansshorts från Zara med slitna detaljer och fransar. Perfekta för en avslappnad stil. De har en klassisk femficksdesign och knappgylf.
Ljusa jeansshorts från Zara - Säljer ett par ljusblå jeansshorts från Zara med råa, fransiga kanter och slitna detaljer framtill och baktill. Mid/ high waist använt få gånger
Ljusa jeansshorts från Zara - Snygga ljusblå jeansshorts från Zara med slitna detaljer och fransig kant. Klassisk femficksmodell med knappar i gylfen. Perfekta för en chill sommarlook.
Ljusa jeansshorts från Zara - Säljer ett par ljusblå, midwaist jeansshorts från Zara i storlek 32 då dem är för små för mig och kommer inte till användning💓 går att diskutera priset
Ljusa jeansshorts från Zara
Ljusa jeansshorts från Zara - 0 Ljusa jeansshorts från Zara - 1 Ljusa jeansshorts från Zara - 2 Ljusa jeansshorts från Zara - 3

Ljusa jeansshorts från Zara

Storlek: 40
Kategori: Shorts
Märke: Zara
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga ljusa jeansshorts från Zara med slitna detaljer och fransig kant. Perfekta för en avslappnad stil. De har en klassisk femficksdesign och knappgylf.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Unik trekvarts odd molly blus🥵 - Denna sjukt fina och unika blusen från odd molly säljer jag då den är inte i min storlek! Så jag säljer nu denna till en ny extremt tursam person som tar hand om den! Skriv till mig för mer bilder eller info💕
Vit blus med broderade blommor Amelie & Me - Superfin vit blus från Amelie & Me med broderade blommor och croppad passform. Blusen har långa puffiga ärmar, knappar framtill och smockad rygg. Perfekt för dig som gillar romantisk och söt stil med offshoulder-ringning. Kontakta för fler bilder eller frågor.
Ljusrosa blus med spets från Vero Moda - Romantisk ljusrosa blus från Vero Moda med vackra spetsdetaljer längs halsringning, ärmslut och framtill. Blusen har trekvartsärmar, knytning framtill och en lätt, luftig känsla. Perfekt för dig som gillar en feminin och bohemisk stil. Kontakta för fler frågor eller bilder.
Vit kort sommarklänning med knyt - Söt vit kortklänning med smala axelband och v-ringning. Klänningen har knyt i midjan och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som passar perfekt för varma dagar. Enkel och stilren design som ger en fräsch look.
Super fin spetsblus! - Säljer denna jätte fina blus från vero moda då den inte kommer till användning. Har använts cirka en gång och är i gott skick. Tog bilden från veromodas tiktok för de som undrar! Köpte för 499kr säljer för 215 Pris kan diskuteras!☺️
Randig offshoulder topp - Säljer en vit offshoulder topp med svarta tunna ränder. Toppen har korta ärmar och en lös, något croppad passform. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil. Skriv för fler frågor.❤️
Vit skjorta från Lindex med fickor - Klassisk vit skjorta från Lindex med krage, knappar framtill och två bröstfickor med lock. Skjortan har trekvartsärm och är tillverkad i bomull för en skön känsla. Perfekt till jeans eller kjol för en clean look.
Mörkblå blommig satinpyjamas - Snygg tvådelad pyjamas i mörkblå satin med vita och ljusgröna blommor. Setet består av ett linne med spetsdetaljer och smala axelband samt ett par lösa byxor med resår i midjan. Perfekt för mysiga kvällar hemma. Skicka för mer info!💕
Liknande annonser
Visa alla