Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Kjol
Kjol - 89 Kjol - 90

Kjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ball kjol som tyvär är för kort på mig som är 177cm lång. Aldrig använd! Frakt tillkommer💗 Ordinariepris 1500kr

Happyshopping
Happyshopping
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kjol - Nu säljer jag min fina kjol från Gina Tricot som inte kommer till någon användning eftersom den är lite för lite för mig. Köpt för ungefär 250kr säljer för 20
Lång kjol - Säljer nu min fina lång kjol då den inte satt bra på mig💗hör av er vid intresse eller frågor!
Kjol - Söt kjol med små fickor.
Kjol - Kjol köpt secondhand men kedja i ryggen
Kjol - Rosa kjol från Nike med shorts inbyggda. Kom gärna med prisförslag ❤️
söt kjol - lägger ut denna kjolen igen, jätte fin glittrig marinblå kjol. passar strl xs-s 🌸🌸
Kjol - Jätte fin och trendig kjol från Zara i jättebra skick!❤️ Nypris-395 och säljs inte längre❤️
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
lågmidjad hollister jeanskjol  - perfekt hollister jeanskjol med slitningar, original design✨se mått på bilderna
Volangkjol - Så fin lågmidjad krämvit/beige volangkjol, aldrig använd🤍
Kjol med volang och inbyggda shorts - Super finnkjol från raglady i Gbg, superfin med prislapp kvar. Kommer ej till användning och passar inte. Hundhår kan finnas på plagget.köpt för 799kr🤍
Vintage jeanskjol från Hollister  - Lågmidjade jeanskjol från Hollister i storleken w26! Midjemåttet är 37cm, längden är 28cm. Bilderna är mina, har endast tagit bort bakgrunden. Säljer andra liknande jeanskjolar i min profil! ❤️
Blå jeanskjol med slitningar gina tricot - Säljer en kort blå jeanskjol med slitna detaljer och fransig nederkant. Kjolen har klassiska fickor fram och bak, bälteshällor och synliga sömmar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Blåvit volangkjol med blommönster - supersöt mönstrad kjol i vit och blå! Perfekt till sommaren och passar till det mesta🩵kjolen är i storlek xxs men är strechig och kan då passa xs och s också💫 aldrig använt!
Randig volangkjol från Ralph Lauren - Kort kjol från Ralph Lauren med !inbyggda shorts! och knytband i midjan. Väldigt bra skick med en knapp som fallit av (se bild), men kjolen kan knytas med band och knäppas med de andra knapparna! Storlek S, men skulle säga att det också passar XS då den är rätt så liten. OBS köpt second hand! Hör av vid frågor, men tyvärr tar jag inte emot prisförslag så jag köpte för mycket dyrare :)