Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Blommigt sommarset
Blommigt sommarset - 89 Blommigt sommarset - 90 Blommigt sommarset - 91

Blommigt sommarset

Storlek: XS
Kategori: Kjolar
Färg: Vit

500 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Knappt använt sommarset med blus och kjol som jag köpte secondhand från Archive Attire, det var lite litet för mig men passar XS/S. Jättefint skick🩷

saga jonsson
saga jonsson
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommigt sommar set - Supersöt kort kjol med blommigt mönster i ljusa toner. Med en matchade topp. Storlek S. Köptes för 149kr.
Blommigt sommar set - Superfin kortkjol i vitt med blått blommönster och liten slits på sidan med tillhörande linne som man knyter över axlarna. Passar både strl. 34 och 36
Sommar set - Superfint sommar set med vit topp och kortkjol med rosa blommigt mönster och en snygg slits framtill. Kjolen har en figurnära passform och känns perfekt för varma dagar.
Sommar sett vit - Sommar sett vit, matchande kjol och topp
Blommig sommarset - Sytt om båda delar för bättre passform så har klippt av alla eventuella lappar, men köpte originellt från Bonprix för 499kr. Bara använt en gång och tvättat.
Sommarset☀️ - Vitt set med broderade blommor storlek 134/140 från H&M. Väldigt bra skick.
Sommarset - Matchande topp och kjol, perfekt för sommaren 😍 Från Nakd, endast använd två gånger!
Sommar set  - Ett jätte fint och gulligt det från SHEIN
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Ljusblå jeanskjol med volanger - Trendig ljusblå jeanskjol från ginatricot med två lager volanger och råa kanter😁
Zara kjol  - Såå fin leopard kjol från Zara! tryck köp nu för snabb och smidig affär 🤍
Kort jeanskjol med puffig form - Såå sjukt snygg vintage lågmidjad jeanskjol! 💓 midjemått: 36 cm
Broderad kjol med volanger - Unik skort med broderade blommor i flera färger, volangkant och smockad midja. Basen är vit med detaljer i rött, blått, gult och grönt samt dekorativ knytning med tofsar framtill. Perfekt för dig som gillar boho-stil och färgglada plagg.
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Mönstrad volangkjol i gult och rött - Eftertraktad Kort kjol med flera volanger i ett färgstarkt paisleymönster i gult, rött och rosa.
Beige jeans kjol med shorts  - Skön beige jeanskjol. Super stretchiga och har shorts inuti.