Alla kategorier / Mode / Kläder / Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Volangkjol - Jättefin kjol med prickar från Chelsea💖💖 Perfekt på sommaren eller utomlands!! Går att vika ner snyggt så att den blir lägre i midjan💕
volangkjol - supersöt kjol med inbyggda shorts!!🥰😆❣️❣️
Volangkjol - En söt gul omlottkjol med volang och små blommor. Storlek S men kan passa både XS och M då man knyter den utefter midjan. Kontakta vid frågor eller annat💞
volangkjol - superfin volangkjol från gina i storlek S, endast använd två gånger så superbra skick. Köparen står för frakten ❤️
VOLANGKJOL - Superfin volangkjol med blått leopardmönster och små silvriga trådar. Använd en gång och den är utan anmärkningar förutom att en söm har lossnat lite på insidan av kjolen (se sista bilden). Absolut inget som stör 🌻 Köpt på Raglady i Helsingborg.
Volangkjol - Volangkjol köpt på Zalando (märket heter trendyol). Storlek 36. Bra skick!
Volangkjol - Fin volang kjol passar xs-s
Fin volangkjol
Fin volangkjol - 89

Fin volangkjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar

85 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kjolen är väldigt fin och i mycket bra skick utan slitningar och eller andra skador. Köpte kjolen för några månader sen men den har tyvärr inte kommit till användning mer en ett fåtal gånger. Köpt för 119kr.

Alvā Charlotta🤒😻😻
Alvā Charlotta🤒😻😻
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla