Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Gant mjukiskjol
Gant mjukiskjol  - 89 Gant mjukiskjol  - 90

Gant mjukiskjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Märke: Gant
Färg: Marinblå

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nypris 1100. Okej skick. Föreslå med pris

Selma
Selma
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mjukis kjol - En oanvänd mjukis kjol från Tommy hilfiger. Säljer den då den aldrig kommer till användning
 mjukiskjol hm - Jättefin hm barn mjukis kjol! Man kan både ha den nervikt och uppvikt vilket e super bra! Kjolen är i storlek 158- 164 men passar xs-s då den är stretchig
Gant  - Hej! Säljer min Gant kjol för att den är för stor för mig. Den är helt som ny (aldrig använt). Bilden är lånad men kjolen ser precis likadana ut 💕
Grå mjukiskjol - Grå mjukiskjol från sinsay  i storlek xs men passar även s då den är stretchig. Går att vika ner så de blir lågmidjade.
Grå mjukiskjol - Supersöt grå kortkjol som jag köpte från ellos med volang nertill. Kjolen har en mjuk och skön känsla, perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Resår i midjan för extra komfort och snygg passform.
gant kjol  - säljer nu min super fina gant kjol som jag köpte för två somrar sen! super fint skick på den och så så skön! vet inte om den säljs längre eller inte! kom privat vid frågor eller bilder. !! tryck inte på köp nu !!
Marinblå mjukis kjol från primark - En superskön mjukis kjol från primark som jag köpte i london för 2 år sedan. Kan tyvärr inte ha den längre. I storlek M/40. Betalning sker via swish & kunden står för frakten ✨✨✨
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Vintage jeanskjol från Hollister  - Lågmidjade jeanskjol från Hollister i storleken w26! Säljer andra liknande jeanskjolar i min profil!❤️
Blåvit volangkjol med blommönster - supersöt mönstrad kjol i vit och blå! Perfekt till sommaren och passar till det mesta🩵kjolen är i storlek xxs men är strechig och kan då passa xs och s också💫 aldrig använt!
Randig volangkjol från Ralph Lauren - Kort kjol från Ralph Lauren med !inbyggda shorts! och knytband i midjan. Väldigt bra skick med en knapp som fallit av (se bild), men kjolen kan knytas med band och knäppas med de andra knapparna! Storlek S, men skulle säga att det också passar XS då den är rätt så liten. OBS köpt second hand! Hör av vid frågor, men tyvärr tar jag inte emot prisförslag så jag köpte för mycket dyrare :)
True Religion jeanskjol - Mörkblå jeanskjol från True Religion🤩🤩 lite liten i storlek så skulle säga mer w26/27. Lite seg dragkedja men funkar fortfarande  midjemåttet är 73cm hela vägen runt och i längden är den 26cm☺️
Rosa paisleymönstrad långkjol - Säljer en flowy långkjol med rosa och vita paisleymönster. Kjolen har resår i midjan för skön passform och är gjord i ett lätt material som passar perfekt till varma dagar.
Blå jeanskjol med slitningar gina tricot - Säljer en kort blå jeanskjol med slitna detaljer och fransig nederkant. Kjolen har klassiska fickor fram och bak, bälteshällor och synliga sömmar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Abercrombie lågmidjade kjol - En kjol från Abercrombie i storlek 11/12, upplevs dock som en vanlig XXS. Rakt över midjemått: ca 33cm. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteteras. Se liknande plagg i min profil!