Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Röd kjol från H&M
Röd kjol från H&M - 89 Röd kjol från H&M - 90 Röd kjol från H&M - 91

Röd kjol från H&M

Storlek: 36
Kategori: Kjolar
Märke: H&M

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Matt Röd kjol från H&M i storlek 36. Superfräscha och aldrig använd, med prislapp kvar. Inköpt i Australien för 30aud = 179kr. Har inte hittat kjolen i Sverige så är rätt unik 🥰

Jacqueline Claesson
Jacqueline Claesson
(26)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
h&m röd kjol - röd kjol från h&m, står ”hennes” på lappen. storlek 40. använd gärna köp nu, kom privat för fler bilder eller frågor 💗
Röd plisserad kjol - H&M - Röd kjol i plisserat tyg, med prislapp på. I storlek XXS❤️
röd kjol från H&M - h&ms beskrivning: En kort kjol i vävd kvalitet med smock upptill. Kjolen har smal resår i midjan och är avskuren nedtill med bred, utställd volangkant. Kjolen är använd 1 gång i ca 4 timmar. Super fin men kommer inte använda den tyvärr. Storlek L men passar M/L/XL då den är stretchig. Bra i längd inte för kort och inte för lång. 100kr + frakt
Röd oanvänd kjol H&M - Röd kjol med bälte i midjan. Helt oanvänd. Strl 38 men passar även 36. Perfekt nu i jul. Går till strax ovanför knäna på mig som är 170. Lösare tyg.
Rutig röd kjol från H&M - Supersöt röd kortkjol från H&M med klassiskt rutigt mönster i svart, vitt och gult. Kjolen har resår i midjan och volangdetalj som ger extra volym. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Röd plisserad kjol från H&M - Snygg röd plisserad kjol från H&M i storlek 42. Kjolen har en elegant plissering som ger ett stilrent och modernt intryck. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. Jag har använt den som en låg midjad långskjol då jag har storlek S🖤
Röd kjol - Söt röd/rosa kjol
Röd kjol - Oanvänd kjol med guld kedjor. Storlek 36 men liten i storleken så skulle passa 34 också. Inköpt 299kr❤️️
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
lågmidjad hollister jeanskjol  - perfekt hollister jeanskjol med slitningar, original design✨se mått på bilderna
Volangkjol - Så fin lågmidjad krämvit/beige volangkjol, aldrig använd🤍
Kjol med volang och inbyggda shorts - Super finnkjol från raglady i Gbg, superfin med prislapp kvar. Kommer ej till användning och passar inte. Hundhår kan finnas på plagget.köpt för 799kr🤍
Blå jeanskjol med slitningar gina tricot - Säljer en kort blå jeanskjol med slitna detaljer och fransig nederkant. Kjolen har klassiska fickor fram och bak, bälteshällor och synliga sömmar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Vintage jeanskjol från Hollister  - Lågmidjade jeanskjol från Hollister i storleken w26! Midjemåttet är 37cm, längden är 28cm. Bilderna är mina, har endast tagit bort bakgrunden. Säljer andra liknande jeanskjolar i min profil! ❤️
Blåvit volangkjol med blommönster - supersöt mönstrad kjol i vit och blå! Perfekt till sommaren och passar till det mesta🩵kjolen är i storlek xxs men är strechig och kan då passa xs och s också💫 aldrig använt!
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕