Alla kategorier / Mode / Kläder / Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit volang kjol - Super söt vit volang kjol från hm, mycket bra skick❤️ skriv för fler frågor
Vit volang kjol - Säljer min super fina vita volangkjol från H&M. Säljer den då den är för stor för mig. Storlek M. Kjolen är i gott skick och knappt använd. Säljer för 200kr+frakt men pris kan diskuteras vid snabb affär!
Vit kort volang kjol  - Säljer denna korta snygga vita volang kjolen i storlek 34 (XS) från H&M. Perfekt nu inför vår och sommar!! Endast använd ett fåtal gånger och är därav i ett mycket bra skick.
Vit volang kjol ishh  - En vit somrig kjol med mönster på!! Den är jätteskön och stretchig och jag har bara använt den en gång till en skolavslutning för några år sedan, och den passar fortfarande så det är inte riktigt storlek 152.
Vit kjol med volang och knyt - Söt vit kjol med volangdetalj och knyt på sidan. Kjolen har ett broderat mönster och är perfekt för sommarens varma dagar. Den har en kort längd och en omlott-design som ger en fin passform. HELT SLUTSÅLD ÖVERALLT 💕
Vit kjol med volanger - Säljer en söt vit kjol med volanger. Kjolen har en elastisk midja och är perfekt för varma dagar. Den är lätt och luftig, vilket gör den bekväm att bära. Passar bra till en enkel topp eller blus.
Vit volang kjol
Vit volang kjol  - 89 Vit volang kjol  - 90 Vit volang kjol  - 91

Vit volang kjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Märke: H&M
Färg: Vit

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så snygg volang kjol från hm! Perfekt nu till sommaren, så snygg att ha som topp också💕

Maja
Maja
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Colleagejacka  - Säljer min colleagejacka som jag har köpt secondhand! Använd fåtal gånger så i mycket bra skick!!!
Beige bomberjacka  - Beige bomberjacka från ENVI! Tycker den är så cool och inte helst säker på om jag vill sälja så säljer enbart för bra pris. Nypris: 1800kr
Stjärnjacka  - Säljer min favorit jacka då den inte längre kommer till användning! Så snygg till precis ALLT❤️nypris 599kr
Klänning Gina tricot  - Säljer den här snygga klänningen från Gina Tricot, endast använd 1 gång. Slutsåld!! Köptes för 349kr!
Ganni T-shirt - Söker den här rosa Ganni tröjan i storlek S/M!!!
Blus från Only  - Super gullig blus från Only!💙💙💙 Säljer pga av aldrig använd. Frakt ingår inte i priset! Nypris: 399kr
Liknande annonser
Visa alla