Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Rutig kjol
Rutig kjol - 89 Rutig kjol - 90

Rutig kjol

Storlek: M
Kategori: Kjolar
Märke: H&M
Färg: Svart

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bra skick, ursprungligen från hm. En rutig kjol med liten volang längst ner. Fin att ha på sig med en tjock tröja över. Kostar 50 kr+ frakt eller mötas upp i Stockholms området

Emelie Dietrich
Emelie Dietrich
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rutig kjol - Superfin kjol i storlek 36 men insydd där bak för att passa xxs/xs. Bälte medföljer!💕
Rutig kjol - Använda ca 3ggr. Nyskick.
Rutig kjol  - Använts fåtal gånger! I fint skick
Rutig kjol - En rutig kjol jag köpte från Holm men har nästa alldeles använt.
Rutig kjol - Kjol i toppskick, använd endast ett fåtal gånger
Rutig kjol med dragkedja - Storlek M men passar S bäst
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Blåvit volangkjol med blommönster - supersöt mönstrad kjol i vit och blå! Perfekt till sommaren och passar till det mesta🩵kjolen är i storlek xxs men är strechig och kan då passa xs och s också💫 aldrig använt!
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Randig volangkjol från Ralph Lauren - Kort kjol från Ralph Lauren med !inbyggda shorts! och knytband i midjan. Väldigt bra skick med en knapp längst upp som fallit av (se bild), men knappast en defekt då kjolen kan knytas med band och knäppas med de andra knapparna! Storlek S, men skulle säga att det också passar XS då den är rätt så liten. OBS köpt second hand! Hör av vid frågor! :)
Rosa paisleymönstrad långkjol - Säljer en flowy långkjol med rosa och vita paisleymönster. Kjolen har resår i midjan för skön passform och är gjord i ett lätt material som passar perfekt till varma dagar.
Vintage jeanskjol från Hollister  - Lågmidjade jeanskjol från Hollister i storleken w26!
Abercrombie lågmidjade kjol - En kjol från Abercrombie i storlek 11/12, upplevs dock som en vanlig XXS. Rakt över midjemått: ca 33cm. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige jeans kjol med shorts  - Skön beige jeanskjol. Super stretchiga och har shorts inuti.
Blå volangkjol från Superdry - Supersnygg blå kjol från Superdry med volangdetaljer och smockad midja. Mönstrade i olika blå toner och vita inslag, perfekta för sommarens alla äventyr. Lätta och luftiga med en loose passform och elastisk midja för extra komfort. Og pris 600kr.