Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Faux läderkjol
Faux läderkjol  - 89 Faux läderkjol  - 90

Faux läderkjol

Storlek: L/M
Kategori: Kjolar
Märke: Boohoo
Färg: Brun

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg kjol från Boohoo i storlek L/M

Katarina Roa Godoy
Katarina Roa Godoy
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Äkta läder kjol  - Inga fel
Läderkjol - Fin vintagekjol i äkta läder från Saint Tropez 🔸🤎🔸Storlek S ❣️
Läderkjol  - Ljus och mörk rosa läder kjol med blixtlås 😍 Priset är nedsatt pga liten skada se bild 3:)
Faux läder kjol - Aldrig använd, legat vikt i garderoben, därav rynkor, behöver bara en strykning och så är den som ny. Köpt på Asos, storlek M
faux läderkjol  - oanvänd!
Faux läderkjol - Snygg fejkläder kjol från Hoss x Na-kd. Knappar som går att knäppa loss helt. Bra kvalite och snygg på! 🥰
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Blå jeanskjol från H&M - Säljer en blå lågmidjad jeanskjol från HM med två fickor och dubbla silverknappar. Kjolen har klassisk denimlook med slitningar och kontrastsömmar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trend sopad stil.
Mini skirt  - Första bilden är AI alltså inte min!!! Säljer en blå jeans minikjol med snygga detaljer! Kjolen är perfekt till sommaren och passar allt💝 den är ifrån music medicine🤗❣️ om man har frågor om midjemått eller liknande så är det bara att fråga🥰storlek xxs/xs! kjolen är avklippt nertill vid kanten!
Korall jeanskjol från ONLY - Snygg rosa kort jeanskjol från ONLY med klassisk femficksdesign, bälteshällor och knappstängning fram. Kjolen har en rak passform och är tillverkad i mjuk bomull med lite stretch för extra komfort. Kameran kunde inte fånga upp färgen så bra men på bild 3 ser ni den bättre. Skriv för fler bilder!
Mörkblå plisserad jeanskjol Replay - Supersnygg mörkblå jeanskjol från Replay med plisserad nederkant och slitna detaljer. Kjolen har klassiska fem fickor, knappgylf och cool tvättad look. Perfekt för dig som vill ha en trendig och edgy stil. Storlek 170 men passar som xs/s. Sytt volangen dit själv
jeanskjol från True Religion - aldrig användt
Paljett kjol - Röd paljettkjol ❤️‍🔥❤️‍🔥💕💕🙌🏼🙌🏼storlek S
volangkjol - supersöt kjol med inbyggda shorts!!🥰😆❣️❣️