Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Långkjol  - Långkjol från Nelly. Mycket poplär! Aldrig använd🥰
Beige långkjol - Säljer en beige långkjol med tight passform och mjukt, stretchigt tyg. Köpt från Nelly och aldrig använd. Superfin, inga defekter! 🤍
långkjol - beige långkjol från nelly💕 super skönt material och har slits där bak, andra bilden visar slitsen💗
Långkjol  - Långkjol i linnetyg, storlek 34 från märket Hennes Collection, den är i dubbeltyg så den är inte genomskinlig, i nyskick!❤️
Beige långkjol med snörning - Säljer en beige långkjol med dragsko i midjan. Kjolen har en rak och avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en enkel och stilren look.
Långkjol - Super snygg långkjol som är champagne färgad, den är helt oanvänd!💕Skriv privat för bilder!
Långkjol - Beige långkjol! Jac är 1,60💞
Långkjol
Långkjol - 89 Långkjol - 90 Långkjol - 91

Långkjol

Storlek: XS
Kategori: Kjolar
Märke: Nelly
Färg: Beige

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Från Nelly i storlek XS. Stretchig i tyget! Använd en gång så den är i superfint skick☺️

Elina🤎
Elina🤎
(42)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Meet me there kjol - Jätte fin marinblå kjol från Meet me there kollektionen Meet x tiger. Det är shorts under. Storlek xxs/xs men den är stretchig så passar också S
Korallrosa jeanskjol med strassdetaljer - Säljer en snygg korallrosa kort jeanskjol med fem fickor, bälteshällor och silverfärgade nitar. Baksidan har en cool strassdekor på ena fickan. Kjolen har klassisk knapp och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra!
Kort Lågmidjad volangjeanskjol XS  - Supersöt jeanskjol med volang från Lindex. Storlek 170 men skulle säga är XS. Midjemått är 35 cm men stretchig! Bra skick!❤️
Vit jeanskjol  - Super skygg vit kjol
Ljusblå jeanskjol  - Super söt jeans kjol från stradivarius. Den är uppsyd
Vit volangkjol från Gina Tricot - Supersöt vit kjol från Gina Tricot med flera volanger och knytband i midjan. Kjolen är i storlek xs och använd ca 3 gånger❤️
Mönstrad volangkjol från Zara - Kort kjol från Zara med färgglatt paisleymönster i rött, gult och rosa. Kjolen har flera volanger och en smockad midja som ger en skön och trendig look. Perfekt för dig som gillar boho-vibbar och vill sticka ut lite extra.