Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Leopard kjol
Leopard kjol  - 89 Leopard kjol  - 90 Leopard kjol  - 91

Leopard kjol

Storlek: XS
Kategori: Kjolar
Märke: Gina Tricot

200 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Säljer denna fina kjolen pågrund av att den inte kommit till användning köpt nyligen och den är helt oanvänd Storlek xs

FELICIA BLY
FELICIA BLY
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopard kjol! - 🐆
Leopard kjol - Så snygg leopard kjol passar xxs-s berodde på hur man vill att den ska sitta.
Leopard kjol - Leopard mönstrad kjol, köpt i Gina tricot :D
Leopard kjol - leopard kjol från gina strl 36, aldrig andvänd pga för liten.
Leopard kjol  - Snygg kortkjol med leopardmönster. Använd endast 1 gång. Säljer pågrund av ingen användning. 💕💕tveka inte att skriva om du har några frågor eller är intresserad
Leopard kjol - Säljer min lågmidgade leopardkjol från Gina tricot eftersom den blivit för liten för mig. Jättebra skick och perfekt till sommaren!
Leopard kjol  - Säljer min leopard kjol ifrån Gina tricot i storlek s. Använd 1 gång men kommer tyvärr inte till användning längre, nyskick.
Leopard kjol  - Jättefin leopard kjol från Gina tricot. Knappt använd.
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Vintage jeanskjol från Hollister  - Lågmidjade jeanskjol från Hollister i storleken w26! Säljer andra liknande jeanskjolar i min profil!❤️
Blåvit volangkjol med blommönster - supersöt mönstrad kjol i vit och blå! Perfekt till sommaren och passar till det mesta🩵kjolen är i storlek xxs men är strechig och kan då passa xs och s också💫 aldrig använt!
Randig volangkjol från Ralph Lauren - Kort kjol från Ralph Lauren med !inbyggda shorts! och knytband i midjan. Väldigt bra skick med en knapp som fallit av (se bild), men kjolen kan knytas med band och knäppas med de andra knapparna! Storlek S, men skulle säga att det också passar XS då den är rätt så liten. OBS köpt second hand! Hör av vid frågor, men tyvärr tar jag inte emot prisförslag så jag köpte för mycket dyrare :)
True Religion jeanskjol - Mörkblå jeanskjol från True Religion🤩🤩 lite liten i storlek så skulle säga mer w26/27. Lite seg dragkedja men funkar fortfarande  midjemåttet är 73cm hela vägen runt och i längden är den 26cm☺️
Blå jeanskjol med slitningar gina tricot - Säljer en kort blå jeanskjol med slitna detaljer och fransig nederkant. Kjolen har klassiska fickor fram och bak, bälteshällor och synliga sömmar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Rosa paisleymönstrad långkjol - Säljer en flowy långkjol med rosa och vita paisleymönster. Kjolen har resår i midjan för skön passform och är gjord i ett lätt material som passar perfekt till varma dagar.
Abercrombie lågmidjade kjol - En kjol från Abercrombie i storlek 11/12, upplevs dock som en vanlig XXS. Rakt över midjemått: ca 33cm. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteteras. Se liknande plagg i min profil!