Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Leviskjol
Leviskjol - 89 Leviskjol - 90

Leviskjol

Storlek: 26
Kategori: Kjolar
Märke: Levi's

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart/grå jeanskjol från levis endast anväd ett fåtal gånger! Storlek 26💖

Jolineelovsson
Jolineelovsson
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Levis kjol - Ursnygg svart jeanskjol från Levis, köpt för några år sedan och endast använd en gång. Passar till allt och alltid rätt!!
Svart Levis kjol  - Säljer denna jättefina Levis kjol som tyvärr är för stor i midjan för mig 🥺 tycker den ör jättebra i längd på mig som är 168 men passar både löngre och kortare 💓 kan även tänka mig byta mot en liknande i mindre stolek 🫶🏼dm vid fler frågor eller annat 🥰
Levis kjol  - Levis kjol
Levis kjol - Säljer min fina Levis kjol då den är väldigt liten på mig
Levis kjol - Har knappt använt den, den är i helt nyskick. Storlek 29.  En levis jeans kjol.
Svart Levis kjol - Svart Levis kjol i bra skick. Storlek 27. Hamnar ovanför knäna (165 cm lång).
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Blåvit volangkjol med blommönster - supersöt mönstrad kjol i vit och blå! Perfekt till sommaren och passar till det mesta🩵kjolen är i storlek xxs men är strechig och kan då passa xs och s också💫 aldrig använt!
Hollister jeanskjol  - Jeanskjol från hollister💕 snygga detaljer 🥰 W28
Ljusblå jeanskjol med volanger - Trendig ljusblå jeanskjol från ginatricot med två lager volanger och råa kanter😁
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Randig volangkjol från Ralph Lauren - Kort kjol från Ralph Lauren med !inbyggda shorts! och knytband i midjan. Väldigt bra skick med en knapp längst upp som fallit av (se bild), men knappast en defekt då kjolen kan knytas med band och knäppas med de andra knapparna! Storlek S, men skulle säga att det också passar XS då den är rätt så liten. OBS köpt second hand! Hör av vid frågor! :)
Beige jeans kjol med shorts  - Skön beige jeanskjol. Super stretchiga och har shorts inuti.
Mönstrad volangkjol i gult och rött - Eftertraktad Kort kjol med flera volanger i ett färgstarkt paisleymönster i gult, rött och rosa.
Blå volangkjol från Superdry - Supersnygg blå kjol från Superdry med volangdetaljer och smockad midja. Mönstrade i olika blå toner och vita inslag, perfekta för sommarens alla äventyr. Lätta och luftiga med en loose passform och elastisk midja för extra komfort. Og pris 600kr.