Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Ljusblå kjol
Ljusblå kjol - 89 Ljusblå kjol - 90 Ljusblå kjol - 91 Ljusblå kjol - 92

Ljusblå kjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Färg: Blå

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lång ljusblå kjol med slits i sidan som är köpt från SHEIN. Storlek S men är stretchig så passar en M också. Aldrig använd, endast testad så jättefint skick🩷

Elin
Elin
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Söt ljusblå kjol - En söt och blommig ljusblå kjol i storlek S. Resor i midjan. Lite använd, därför i mycket bra kvalitet.
Ljusblå kjol - Ljusblå kjol med vita blommor i nyckick 🩵
Ljusblå kjol  - Aldrig använd. Ljusblå kjol med underkjol så ev genomskinlig. Går inte helt ner till fötterna på mig som är 170.
Ljusblå kjol - Kort ljusblå kjol i jeans! Så sjukt cool design med små slitningar ❤️sitter tight men ändå bra på mig som brukar ha S. Har haft den rätt mkt men skulle säga att den är i bra skick!
Ljusblå kjol - Supersöt ljusblå kortkjol med vitt paisleymönster och volangkant. Kjolen har snörning i midjan samt inbyggda shorts💕Kjolen är använd en gång💕
Kort ljusblå kjol  - En kort ljusblå kjol i storlek S som är super fin till sommaren.
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
jeanskjol från True Religion - aldrig användt
Mörkblå plisserad jeanskjol Replay - Supersnygg mörkblå jeanskjol från Replay med plisserad nederkant och slitna detaljer. Kjolen har klassiska fem fickor, knappgylf och cool tvättad look. Perfekt för dig som vill ha en trendig och edgy stil. Storlek 170 men passar som xs/s. Sytt volangen dit själv
Paljett kjol - Röd paljettkjol ❤️‍🔥❤️‍🔥💕💕🙌🏼🙌🏼storlek S
volangkjol - supersöt kjol med inbyggda shorts!!🥰😆❣️❣️
Blåvit kjol - Supersöt kort kjol med blåvitt mönster och flera volanger💗
Y2K Low rice miniskirt - I använt men mycket fint skick! 🌸💕 Midjemått: 72cm
Korall jeanskjol från ONLY - Snygg rosa kort jeanskjol från ONLY med klassisk femficksdesign, bälteshällor och knappstängning fram. Kjolen har en rak passform och är tillverkad i mjuk bomull med lite stretch för extra komfort. Kameran kunde inte fånga upp färgen så bra men på bild 3 ser ni den bättre. Skriv för fler bilder!
Lowrise 2000s jeanskjol med blommig kant - Kort jeanskjol från Esprit med klassisk femficksdesign och knappgylf. Kjolen har en unik blommig kant i lila och gult. Jeansen var min mammas på 2000 talet men användes ej jättemycket de har inga defekter och är i storlek S/M