Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Kjol i 100% linne
Kjol i 100% linne - 89 Kjol i 100% linne - 90 Kjol i 100% linne - 91

Kjol i 100% linne

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Märke: Mango

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Marinblå-vit randig kjol från mango. Har slits på ena sidan och knytning i midjan. Köpt för 500kr och använd en gång

Linnea Forsblom
Linnea Forsblom
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit kjol i linne - Vit lång kjol som är köpt på marknad i Spanien och vet därför inte priset men den är helt oanvänd
100 % Silk kjol - NY och Oanvänd 100% Silk kjol, inköpt för 999kr, Säljer för endast 250kr, tagg kvar på.
Maxikjol i 100% linne  - Sparsamt använd och är troligtvis vintage. Har en slit på vänster sida.
Kjol i linne - Beige kjol i linne med en liten slit  Nyskick🔥
Kjol i linne - Inte genomskinlig, storlek S, fler bilder finns!
Kjol och linne  - Set från shein, fint skick.
Linne kjol - Super fin linnes kjol från vila, nyskick använd en gång💖💖köpt för 300
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Korallrosa volangkjol med broderi - Supersöt kort kjol i korallrosa med volanger, endast använd en gång🪸🐠
Top och kjol set - Säljer en svart tight minikjol med enkel design. Kjolen har en kroppsnära passform och är perfekt för dig som gillar en stilren look. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära. Passar till många olika outfits.
Jeanskjol med nitar från Victoria Beckham - Snygg blå jeanskjol från Victoria Beckham med slitningar och coola nitar på fickorna. Kjolen har klassisk femficksdesign, knappgylf och detaljerade sömmar. Perfekt för dig som gillar en edgy och trendig stil.
Svart volangkjol med broderi - Supersöt svart kortkjol med bred smock i midjan och två lager volanger. Kjolen har vita broderade detaljer längs volangerna m
Volangig jeanskjol - Säljer en blå jeanskjol med volanger och fransiga kanter. Den är från Gina tricot och är storlek 152
Rosa mönstrad kortkjol med smock - Supersöt kortkjol i rosa med färgglatt paisleymönster och bred smock i midjan. Kjolen har en volangig och luftig form som ger en skön och avslappnad vibe. Perfekt för dig som gillar färg och mönster! Materialet känns lätt och passar bra till varmare dagar.
Rosa jeanskjol från Esprit - Kort rosa jeanskjol från Esprit med fem fickor, bälteshällor och rå kant nedtill. Kjolen har knapp och dragkedja framtill samt dekorativa sömmar på bakfickorna. Perfekt för dig som vill ha en färgstark och enkel kjol till sommaren. Skriv för fler bilder!