Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Kjol med resår
Kjol med resår - 89 Kjol med resår - 90 Kjol med resår - 91

Kjol med resår

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Märke: Nelly

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt beige kjol med snygg resår och slits. Köpt på Nelly, från deras kollektion Nly Trend. Lappen sitter kvar, helt oanvänd.

Sigrids
Sigrids
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige kjol med knappar (dekoration)och resår - Snygg beige kjol med knappar framtill Kjolen har fickor på sidorna och är i en mjuk bomullsblandning. Perfekt för en avslappnad och trendig look. Kjolen är bara använd några enstaka gånger. Har haft en svart och använt den tupp dagligen, köpte därför en beige också, men svårt med att hitta snygga plagg till. Den
Leopardmönstrad kortkjol med resår - Snygg kortkjol med leopardmönster och bred svart resår i midjan. Kjolen har en beige bas med svarta och bruna fläckar som ger en cool och trendig look. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djurmönster.
Volang kjol - Ny utan prislapp
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Vintage hollister jeanskjol - ASSNYGG vintage hollister jeanskjol!! W25❤️pris kan diskuteras!!!
volangkjol - supersöt kjol med inbyggda shorts!!🥰😆❣️❣️
Blåvit kjol - Supersöt kort kjol med blåvitt mönster och flera volanger💗
Mörkblå plisserad jeanskjol Replay - Supersnygg mörkblå jeanskjol från Replay med plisserad nederkant och slitna detaljer. Kjolen har klassiska fem fickor, knappgylf och cool tvättad look. Perfekt för dig som vill ha en trendig och edgy stil. Storlek 170 men passar som xs/s. Sytt volangen dit själv
Paljett kjol - Röd paljettkjol ❤️‍🔥❤️‍🔥💕💕🙌🏼🙌🏼storlek S
jeanskjol från True Religion - aldrig användt
Y2K Low rice miniskirt - I använt men mycket fint skick! 🌸💕 Midjemått: 72cm
Korall jeanskjol från ONLY - Snygg rosa kort jeanskjol från ONLY med klassisk femficksdesign, bälteshällor och knappstängning fram. Kjolen har en rak passform och är tillverkad i mjuk bomull med lite stretch för extra komfort. Kameran kunde inte fånga upp färgen så bra men på bild 3 ser ni den bättre. Skriv för fler bilder!