Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Manchester kjol strl S/M
Manchester kjol strl S/M - 89 Manchester kjol strl S/M - 90 Manchester kjol strl S/M - 91

Manchester kjol strl S/M

Storlek: S/M
Kategori: Kjolar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supercool kjol i manchester tyg. Det står att kjolen är strl S men skulle säga att den är i strl M. Bara att kontakta om mått etc!

signe
signe
(18)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kjol i manchester strl M - Snygg HM kjol i ljusturkos blå färg med split i ena sidan.
Kjolar M och S - Två kjolar
Manchester kjol - En blå mini kjol i manschester.
Riktigt snygg kjol från Zara. Strl M - Se bilder :) nyskick!  Passar bättre M än L.  Ingen stretch och den har dragkedja i sidan.
Blå Manchester Kjol - En blå kjol i Manchester tyg med svarta knappt framtill
Manchester kjol - Så söt mörkblå Manchester kjol som tyvärr är lite för kort för mig :/ Möts upp på gröna linjen!
Kjol strl S - Fin mönstrad kjol i strl S. Slutar ovanför knäna men man kan om man vill vika upp den i midjan för att få den kortare. Aldrig använd och därmed i bra skick. Hör gärna av dig vid intresse, pris kan diskuteras!
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Blå jeanskjol med slitna detaljer - Snygg jeanskjol från bershka. Jätte bra skick och knappt använd. Slitna detaljer som får kjolen att se mer vintage ut.
lågmidjad hollister jeanskjol  - perfekt hollister jeanskjol med slitningar, original design✨se mått på bilderna
Volangkjol - Så fin lågmidjad krämvit/beige volangkjol, aldrig använd🤍
Blåvit volangkjol med blommönster - supersöt mönstrad kjol i vit och blå! Perfekt till sommaren och passar till det mesta🩵kjolen är i storlek xxs men är strechig och kan då passa xs och s också💫 aldrig använt!
Kjol med volang och inbyggda shorts - Super finnkjol från raglady i Gbg, superfin med prislapp kvar. Kommer ej till användning och passar inte. Hundhår kan finnas på plagget.köpt för 799kr🤍
Blå jeanskjol med slitningar gina tricot - Säljer en kort blå jeanskjol med slitna detaljer och fransig nederkant. Kjolen har klassiska fickor fram och bak, bälteshällor och synliga sömmar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕