Alla kategorier / Mode / Kläder / Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
blommig kjol - jättefin blommig kjol med bälte, aldrig använts.
Blommig kjol - Stretchig i midjan, hittar ingen lapp med storlek men skulle gissa på storlek S.😊
blommig kjol - jätte fin kjol med blommigt mönster och crossover design med dragkedja på sidan och snören för att kunna knyta. aldrig använd
Blommig kjol - Har används några gånger
Supersöt blommig kjol - Blommig kjol från lager 157 storlek xs/s men passar även mig som är lite längre (171), knappt använd!
Blommig kjol - Så fin röd kjol som tyvärr är för lång för min smak
Blommig kjol
Blommig kjol - 89 Blommig kjol - 90 Blommig kjol - 91

Blommig kjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt kjol som tyvärr var för stor för mig, skulle säga att den passar en 34/36☺️

Tuvakarlson
Tuvakarlson
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Gråa raka jeans - Jeans från Collusion😍 i ”mom” modell, men skulle snarare säga att de är helt raka. Säljer då de är för stora för mig:(
Långa raka jeans från Zara - Säljer mina jeans från Zara i storleken 34 då de tyvärr är för stora för mig. Byxorna är långa och helt raka:) Slutsålda överallt😻 (köptes för 400kr)
Hängselbyxor - Hängselbyxor från Stradivarius😍 storlek Xs! Byxorna är långa p längden och raka och banden är justerbara:)
Rutig jacka - Supercool jacka från Monki😍 Är stor i modellen vilket är supersnyggt!
Svart rak klänning - Supersöt liten svart klänning som tyvärr är för lång för mig:( Endast prövad och lappen finns fortfarande kvar☺️
Levis 501 - Super unika Levis 501 köpta secondhand för 550kr:) Storleken är en w29 men skulle säga att de passar ner till W25! Säljer de då de är aningen stora på mig och därför aldrig kommer till användning😥 Färgen är lite speciell då de är gråa/svarta med en rödbrun underton.
Jacka med tryck - Superfin jacka till våren från H&M:) Jackan är en 38 men hänger lite ovesized, har fina rosa detaljer och ett vårigt tryck på ryggen😍
Paljett topp  - Super cool tröja med paljetter! Tröjan är lite genomskinlig som man kan se på bild 1☺️ Har både storlek 34 och 36. Säljer då jag de inte kommer till använding:(
Vintage topp - Unik topp köpt secondhand för 179kr😍 Endast använd en gång. Går att knyta fram, och banden kan justeras! (På bild 1 har jag knutit upp den så den är kortare) Skulle säga att den passar xs-m beroende på önskad passform☺️
Liknande annonser
Visa alla