Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Sets
Sets - 89 Sets - 90 Sets - 91

Sets

Storlek: -
Kategori: Kjolar
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sets skirt and top in cream. Size xs-m

Bbeess
Bbeess
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Set - Väldigt fint set kofta/väst💙🤍kjol
Set  - Top och kjol set Använd en gång i jättebra skick
Zara set  - Jätte eftertraktad set från zara som inte säljs längre, storlek M på båda❤️båda för 600, 400 för kjolen och 200 för toppen om man vill köpa separat. Min bild
NAKD set - Säljer ett set från NAKD! Super fint och aldrig använt men lappen är avtagen! Storlek 38 i både kjol och topp, kjolen har ingen strech men toppen har och går även att knyta banden hur hårt man vill🩷
Vitt set  - Super fint set ifrån Nelly. Använd en gång, koftan är i strl.xs kjolen strl.xxs. Båda passar en xs/s  Kjolen har två fläckar men de syns knappt och går säkert att få bort men är inte så insatt i hur  därför jag inte försökt själv.  Kjolen är så smickrande på då den är figursydd. Kjolen har Slits baktill
Set - Säljer detta gulliga set från Gina Young som är slutsåld och aldrig anvönd  Storleken är 158/164 men passar som en XS/S
Tvådelat set - Ett tvådelat set från Sabo Skirt, storlek S i överdelen och M i kjolen. Kjolen är något liten i storlek så sitter som en S, har knytband också 🤍 endast använd på bild, jättefint skick och otrolig kvalitet! 🥰
Vitt set  - Vitt set från Obsession Stockholm. Kjolen knyts på ena sidan och toppen knyts i nacken och på ryggen 🩷
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Blåvit volangkjol med blommönster - supersöt mönstrad kjol i vit och blå! Perfekt till sommaren och passar till det mesta🩵kjolen är i storlek xxs men är strechig och kan då passa xs och s också💫 aldrig använt!
Hollister jeanskjol  - Jeanskjol från hollister💕 snygga detaljer 🥰 W28
Ljusblå jeanskjol med volanger - Trendig ljusblå jeanskjol från ginatricot med två lager volanger och råa kanter😁
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Randig volangkjol från Ralph Lauren - Kort kjol från Ralph Lauren med !inbyggda shorts! och knytband i midjan. Väldigt bra skick med en knapp längst upp som fallit av (se bild), men knappast en defekt då kjolen kan knytas med band och knäppas med de andra knapparna! Storlek S, men skulle säga att det också passar XS då den är rätt så liten. OBS köpt second hand! Hör av vid frågor! :)
Beige jeans kjol med shorts  - Skön beige jeanskjol. Super stretchiga och har shorts inuti.
Mönstrad volangkjol i gult och rött - Eftertraktad Kort kjol med flera volanger i ett färgstarkt paisleymönster i gult, rött och rosa.
Blå volangkjol från Superdry - Supersnygg blå kjol från Superdry med volangdetaljer och smockad midja. Mönstrade i olika blå toner och vita inslag, perfekta för sommarens alla äventyr. Lätta och luftiga med en loose passform och elastisk midja för extra komfort. Og pris 600kr.