Alla kategorier / Mode / Kläder / Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Somrig kjol - Säljer min fina sommarkjol som jag fick i födelsedagspresent då den är för lång för mig, den är i nyskick alltså aldrig använd ❤️
Söt somrig kjol - Använder tyvärr inte
Fin somrig kjol - Fin kjol från vero Moda. I använt men bra skick!
Superfin blommig kjol - Såå fin blommig långkjol från Vero Moda! Endast använd en gång, alltså som ny! Nypris: 399kr
somrig kjol - jätte söt somrig kjol! Storlek xxs men passar mig som är en S, stretchig i materialet! Använd en gång🌸
Somrig kjol - Mönstrad kjol från hm, storlek s.
Superfin somrig kjol
Superfin somrig kjol - 89

Superfin somrig kjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Färg: Flerfärgad

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin kjol från meet me there som köptes förra sommaren men knappt är använd alls. Den har inga defekter och säljer eftersom den inte kommer till användning🥰

Maja
Maja
(13)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart törja - Svart tajt långärmad tröja från Gina tricot, använd 2 ggr💕
Mi Amor hoodie - Intressekoll på min jättefina mira Paris hoodie, den är använda fåtal gånger och är i nyskick💘
Mörkblå hoodie från Zara - Säljer en stilren mörkblå hoodie från Zara. Tröjan har en klassisk design med dragsko i huvan och en praktisk magficka. Perfekt för kyligare dagar.
Svarta bootcut jeans med dragkedja - Snygga svarta bootcut jeans med hög midja och dragkedjedetaljer på fickorna. Perfekta för en stilren look.
Beige teddyjacka med dragkedja - Mysig beige teddyjacka med dragkedja och stora fickor framtill. Perfekt för kyliga dagar med sin fluffiga och varma design. Jackan har en avslappnad passform och är idealisk för både höst och vinter.
Ecru solglasögon från Chimi - Snygga transparenta solglasögon från Chimi med fyrkantig form. De har en stilren design och kommer i ett praktiskt fodral. Perfekta för att ge din stil en modern touch. De är i nyskick och väldigt fina!
Blå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par blå bootcut jeans med slitningar på båda benen. Jeansen har normal passform och är i klassisk denim med snygga detaljer vid knäna. Perfekta för en avslappnad och trendig look. Sytt om jeansen för att göra de mer utsvängda, Jeansen är lite söndertrampade bak men inget man tänker på😇
jättegulligt svart set  - Supersöt svart kjol med volanger och mesh-detaljer med matchande topp. Kjolen är kort och har en flowy känsla som ger en trendig look. Perfekt för dig som gillar en feminin och lekfull stil. Jättegulligt set från Gina går att köpa båda delarna och separat😇😇
Vit broderad minikjol med volang - Säljer en söt vit minikjol med broderade detaljer och volangkant. Kjolen har en feminin och luftig känsla, perfekt för varma dagar. Den har en omlottliknande överdel och är i ett lätt material.
Liknande annonser
Visa alla