Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Blå blommig Kjol
Blå blommig Kjol - 89 Blå blommig Kjol - 90 Blå blommig Kjol - 91

Blå blommig Kjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Färg: Blå

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu denna fina blå blommiga kjolen i storlek S pågrund av att den inte kommer till användning längre💛den är fortfarande i nyskick🙌🏻💛

Moa Elgan
Moa Elgan
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig blå kjol - Söt blå kjol med blommigt mönster och smockdetaljer i midjan. Perfekt för en somrig look med sin luftiga design och fina volanger.
Blå blommig kjol - Säljer denna jätte fina kjolen. Den är köpt på lager 157 för 150 kr, säljer pågrund av att den inte används. Skriv för fler bilder och eventuella imperfektioner. Går att pruta, använd köp nu, köpare står för frakt.
Blå blommig kjol - Jättesöt kjol från Zara med blå blommor på. Den är ganska stretchig och den har även inbyggda shorts. Välanvänd men inga defekter💕
Blå Blommig Kjol - En basic blommig kjol från H&M i storlek S.
Blå blommig kjol - Söt blå kjol med vita blommor och volangdetaljer. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Kjolen har en omlott-design som ger en fin passform. Jättebra skick, som ny. Storlek: XS men passar både större och mindre
Blommig blå kjol med snörning - Supersöt blå kjol med små vita blommor och volanger. Kjolen har resår i midjan med snörning för extra bekväm passform. Perfekt flowy känsla och lätt material som passar till sneakers eller sandaler.
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Jeanskjol med nitar från Victoria Beckham - Snygg blå jeanskjol från Victoria Beckham med slitningar och coola nitar på fickorna. Kjolen har klassisk femficksdesign, knappgylf och detaljerade sömmar. Perfekt för dig som gillar en edgy och trendig stil.
Blåvit kjol - Supersöt kort kjol med blåvitt mönster och flera volanger💗
Jeanskjol  - Extreeeemt snygg jeanskjol i storlek S! Verkligen as najs till våren och sommarn🙏Köpt secondhand!
Röd paisleymönstrad långkjol Zara - Boho-inspirerad långkjol från Zara i rött och vitt med paisleymönster och smock i midjan. Kjolen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt, lätt material som passar perfekt till varmare dagar.
Volangig jeanskjol - Säljer en blå jeanskjol med volanger och fransiga kanter. Den är från Gina tricot och är storlek 152
Ljusblå jeanskjol  - Ljusblå jeanskjol med slitningar, för liten för mig men sitter annars low/mid waist. Midjemåttet: 36cm längd: 33cm. Aldrig använd
Y2K Low rice miniskirt - I använt men mycket fint skick! 🌸💕 Midjemått: 72cm
volangkjol - supersöt kjol med inbyggda shorts!!🥰😆❣️❣️