Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Rosa Omlott kjol
Rosa Omlott kjol - 89 Rosa Omlott kjol - 90

Rosa Omlott kjol

Storlek: M
Kategori: Kjolar
Märke: VERO MODA

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin omlott kjol från vero moda. Kommer inte till användning

Iris.moberg
Iris.moberg
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Omlott kjol - Kjolen är mer skrik rosa, den är inte röd som den ser ut på bilden. Gick inte o få den riktiga färgen på bild, men den är mer rosa. Jättefin omlott kjol, aldrig använd. Man knyter den.
Rosa omlott kjol 💓  - Rosa omlott kjol för balett i nytt skick 🩰
Kjol VILA - rosa omlott med volang  - Supersöt rosa omlottkjol med små blommor och volangkant. Kjolen knyts i sidan med en rosett och har även knappar på insidan. Perfekt för sommaren🌸Knappt använd i fint skick! Storlek 38/ M.
Omlott kjol - Så söt omlottkjol från märket Sthlm. Passar alla storlekar då den är omlott och man bestämmer själv hur hårt man knyter. Köpt på MQ.  Nypris 799kr
Röd omlott kjol - Röd omlott kjol aldrig använd från Vero Moda. Den är i strl S men passar som en M oxå.
Helt ny rosa kjol - Rosa kjol, helt ny, storlek 38. För 139kr💗
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
True Religion jeanskjol - Mörkblå jeanskjol från True Religion🤩🤩 lite liten i storlek så skulle säga mer w26/27. Lite seg dragkedja men funkar fortfarande  midjemåttet är 73cm hela vägen runt och i längden är den 26cm☺️
Vintage jeanskjol från Hollister  - Lågmidjade jeanskjol från Hollister i storleken w26! Säljer andra liknande jeanskjolar i min profil!❤️
Blå jeanskjol med slitningar gina tricot - Säljer en kort blå jeanskjol med slitna detaljer och fransig nederkant. Kjolen har klassiska fickor fram och bak, bälteshällor och synliga sömmar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Volangkjol - Så fin lågmidjad krämvit/beige volangkjol, aldrig använd🤍
Blåvit volangkjol med blommönster - supersöt mönstrad kjol i vit och blå! Perfekt till sommaren och passar till det mesta🩵kjolen är i storlek xxs men är strechig och kan då passa xs och s också💫 aldrig använt!
Randig volangkjol från Ralph Lauren - Kort kjol från Ralph Lauren med !inbyggda shorts! och knytband i midjan. Väldigt bra skick med en knapp som fallit av (se bild), men kjolen kan knytas med band och knäppas med de andra knapparna! Storlek S, men skulle säga att det också passar XS då den är rätt så liten. OBS köpt second hand! Hör av vid frågor, men tyvärr tar jag inte emot prisförslag så jag köpte för mycket dyrare :)
Rosa paisleymönstrad långkjol - Säljer en flowy långkjol med rosa och vita paisleymönster. Kjolen har resår i midjan för skön passform och är gjord i ett lätt material som passar perfekt till varma dagar.