Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Pennkjol från Vero Moda
Pennkjol från Vero Moda  - 89 Pennkjol från Vero Moda  - 90

Pennkjol från Vero Moda

Storlek: XS
Kategori: Kjolar
Märke: VERO MODA
Färg: Svart

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Riktigt snygg pennkjol från Vero Moda i stl XS med slits baktill. Klassisk och funkar till allt!

Josefinelinnea
Josefinelinnea
(13)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vero Moda volangkjol - Volangkjol från Vero Moda, väldigt bra skick inga slitningar. Storlek xs.
Svart omlottkjol från Vero Moda  - Svart kort omlottkjol från Vero Moda i storlek XS. Kjolen har volangkant nertill och knytdetalj i midjan för en snygg och trendig look. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist.
Jeanskjol från Vero Moda  - Jeanskjol i svart denim i använt men fint skick.
Omlottkjol från Vero Moda! - Säljer min omlottkjol från Vero Moda då den inte är min stil. Tror den är köpt 2022 eller 2021! Den är i väldigt bra skick och har inga hål eller så. För att jämföra är jag 177 cm lång och har storlek xs men jag skulle säga att den passar många strlk
Svart skinnkjol från Vero Moda - Snygg svart skinnkjol från Vero Moda i storlek XS. Kjolen har en rak passform och en cool silverfärgad dragkedja med ringdetalj bak. Insidan av kjolen har ett mjukt material som gör den väldigt bekväm att ha på sig. Knappt använd så inga defekter, endast lite skrynklig vilket går att fixa!🥰
Svart omlottkjol från Vero Moda - Supersöt omlottkjol från vero Moda i mycket bra skick!
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Mönstrad jeans kjol - Snygg, classy jeans kjol. Midjemått rakt över ca 36 cm. Passar flera storlekar. Hör av er vid frågor💕
Mönstrad volangkjol i gult och rött - Eftertraktad Kort kjol med flera volanger i ett färgstarkt paisleymönster i gult, rött och rosa.
Blå volangkjol från Superdry - Supersnygg blå kjol från Superdry med volangdetaljer och smockad midja. Mönstrade i olika blå toner och vita inslag, perfekta för sommarens alla äventyr. Lätta och luftiga med en loose passform och elastisk midja för extra komfort. Og pris 600kr.
Blå jeanskjol - Säljer en helt oanvänd blå jeanskjol från Gina Tricot i storlek XS. Kjolen är kort med slitna detaljer framtill. Klassisk med snygga bakfickor och knappstängning. Perfekt för dig som gillar en söta och fina kläder. Aldrig använd och säljer för att den inte kommer till användning. ☀️
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Beige jeans kjol med shorts  - Skön beige jeanskjol. Super stretchiga och har shorts inuti.
Zara kjol  - Såå fin leopard kjol från Zara! tryck köp nu för snabb och smidig affär 🤍