Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Jeanskjol
Jeanskjol - 89 Jeanskjol - 90 Jeanskjol - 91

Jeanskjol

Storlek: M
Kategori: Kjolar
Märke: Zara
Färg: Marinblå

175 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Jeanskjol med slitningar

hildawennergren
hildawennergren
(85)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jeanskjol - Cool plisserad jeanskjol, aldrig använd💙
Jeanskjol - Jeanskjol från Zara storlek S. 100kr + frakt
Plisserad jeanskjol - Från Zara storlek M
Jeanskjol  - Jeanskjol med dragkedja. Fint skick!
Lågmidjad jeanskjol - Säljer denna nästan helt nya lågmidjade jeanskjolen!
Jeanskjol - Köpte second hand i sommras men har inte kommit till användning. Passar mig som har strl S bra men den är väldigt stretchig🩷
Jeanskjol  - Så fin maxikjol i mörk denim från zara! Går inte att köpa längre! Perfekt  nu till hösten när det blir lite kallare! Säljer då den är lite för stor på mig och kommer därav inte till användning, som ny i skicket!
Jeanskjol zara - Säljer denna kjol från Zara då den endast kommit till användning en gång. Därav är den i nyskick förutom lite veck efter att ha legat i min garderob. Den är i jeansmaterial och storlek XS men passade även mig som har S. Hör gärna av dig vid frågor!💞
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Ljusblå jeanskjol med volanger - Trendig ljusblå jeanskjol från ginatricot med två lager volanger och råa kanter😁
Zara kjol  - Såå fin leopard kjol från Zara! tryck köp nu för snabb och smidig affär 🤍
Kort jeanskjol med puffig form - Såå sjukt snygg vintage lågmidjad jeanskjol! 💓 midjemått: 36 cm
Mönstrad volangkjol i gult och rött - Eftertraktad Kort kjol med flera volanger i ett färgstarkt paisleymönster i gult, rött och rosa.
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Blå volangkjol från Superdry - Supersnygg blå kjol från Superdry med volangdetaljer och smockad midja. Mönstrade i olika blå toner och vita inslag, perfekta för sommarens alla äventyr. Lätta och luftiga med en loose passform och elastisk midja för extra komfort. Og pris 600kr.
Beige jeans kjol med shorts  - Skön beige jeanskjol. Super stretchiga och har shorts inuti.