Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Zara skirt
Zara skirt - 89 Zara skirt - 90 Zara skirt - 91

Zara skirt

Storlek: Small
Kategori: Kjolar
Märke: Zara
Färg: Grå

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skirt used, but very pretty, above the knees.

Mariam
Mariam
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mini skirt med körsbär från Zara - Supersöt vit kortkjol från Zara med färgglatt körsbärsmönster. Kjolen har en lätt utsvängd form och dragkedja i sidan. Perfekt för dig som vill ha en lekfull och somrig vibe i garderoben.
Zara patchwork ruffle skirt  - säljer denna virala och slutsålda kjolen från zara. storlek XS. så så himla fin men säljer för pga att den inte kommer till användning 💔 verkligen den perfekta sommarkjolen!! ❤️‍🔥❤️‍🔥
ZARA skirt  - Zara mini skirt, never worn, size is kids 164
Zara skirt - New
Zara skirt  - Zara skirt worn but in good condition, black with small stars, skort
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Blåvit kjol - Supersöt kort kjol med blåvitt mönster och flera volanger💗
Paljett kjol - Röd paljettkjol ❤️‍🔥❤️‍🔥💕💕🙌🏼🙌🏼storlek S
volangkjol - supersöt kjol med inbyggda shorts!!🥰😆❣️❣️
jeanskjol från True Religion - aldrig användt
Mörkblå plisserad jeanskjol Replay - Supersnygg mörkblå jeanskjol från Replay med plisserad nederkant och slitna detaljer. Kjolen har klassiska fem fickor, knappgylf och cool tvättad look. Perfekt för dig som vill ha en trendig och edgy stil. Storlek 170 men passar som xs/s. Sytt volangen dit själv
Y2K Low rice miniskirt - I använt men mycket fint skick! 🌸💕 Midjemått: 72cm
Lowrise 2000s jeanskjol med blommig kant - Kort jeanskjol från Esprit med klassisk femficksdesign och knappgylf. Kjolen har en unik blommig kant i lila och gult. Jeansen var min mammas på 2000 talet men användes ej jättemycket de har inga defekter och är i storlek S/M
Korall jeanskjol från ONLY - Snygg rosa kort jeanskjol från ONLY med klassisk femficksdesign, bälteshällor och knappstängning fram. Kjolen har en rak passform och är tillverkad i mjuk bomull med lite stretch för extra komfort. Kameran kunde inte fånga upp färgen så bra men på bild 3 ser ni den bättre. Skriv för fler bilder!