Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Zara kjol
Zara kjol  - 89 Zara kjol  - 90

Zara kjol

Storlek: M
Kategori: Kjolar
Märke: Zara
Färg: Marinblå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Zara kjol som jag aldrig använt, köpte på plick men passade inte mig❤️

☺️☺️
☺️☺️
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Zara kjol - Super gullig kjol/shorts från Zara, med fina guld knapp detaljer och en snygg slits, väldigt elegant, säljer då den inte används🫶❣️
Zara kjol - Mönstrad volangkjol från zara. Storlek M men sitter mer som en S
Zara kjol - Blå vit rutig kjol ifrån zara, storlek M. Jättesöt sommarkjol med volanger
Zara kjol - INTRESEKOLL på den här kjolen. Osäker om jag vill sälja beror på pris. Skriv om du är intresserad!💕
Zara kjol  - Säljer denna trendiga zara kjolen, andvänd endast en gång!🥰  Lånad första bild
Zara kjol - Virala kjolen med shorts. Jättefin ❤️  Kan mötas i Sthlm eller posta  M men passar s-xs också
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Rosa volangkjol med blommönster - Supersöt kort kjol i vitt och rosa med blommigt mönster och volangdetaljer. Kjolen har bred smock i midjan för skön passform och är gjord i ett lätt, luftigt material som passar perfekt till varma dagar.
lågmidjad hollister jeanskjol  - perfekt hollister jeanskjol med slitningar, original design✨se mått på bilderna
Volangkjol - Så fin lågmidjad krämvit/beige volangkjol, aldrig använd🤍
Rosa kortkjol NA-KD - Trendig rosa minikjol
Vintage lowwaist miniskirt/ minikjol/ tygkjol, y2k/ cyber/ alt/ coquette/ 2000s/ 00tal - Söt lågmidjad vit minikjol!
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕
Randig volangkjol från Ralph Lauren - Kort kjol från Ralph Lauren med !inbyggda shorts! och knytband i midjan. Väldigt bra skick med en knapp som fallit av (se bild), men kjolen kan knytas med band och knäppas med de andra knapparna! Storlek S, men skulle säga att det också passar XS då den är rätt så liten. OBS köpt second hand! Hör av vid frågor, men tyvärr tar jag inte emot prisförslag så jag köpte för mycket dyrare :)