Alla kategorier > Skjortor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Burberry skjorta - Hej säljer nu min fina Burberry skjorta i storlek M. Den är i mycket bra skick och kommer vara otroligt snygg nu i höst/vinter. Nypris cirka 4000kr! Vi kommer att sälja liknande produkter så glöm inte följa profilen!🌊🍾
Burberry skjorta  - En tvär fet burberry skjorta med ett nypris på 6500. Köpt ny och använd försiktigt. Inga fläckar eller hål. Storlek Medium herr. Modellen är 188 och väger 73. Säljs för 1049. Går inte att hitta en äkta i detta dunder skick för bättre pris! Bara att skriva ifall ni har frågor eller undrar något. Mvh Viktor.
Burberry skjorta - Tja, säljer en schysst burberry skjorta i vit. Storlek S. Sparsamt använd och skick 8,5/10. Nypris 5500:-. Hör av dig vid frågor!🔥
Burberry skjorta - Hej, säljer nu min snygga och eftertraktade skjorta från märket Burberry i fint sick. Skjortan är i storlek L men passar mer som M. Skriv vid funderingar!
Burberry Skjorta - Cool vintage Burberry skjorta. Företaget bytte namn under 90 talet från Burberrys of London till nuvarande Burberry. Skjortan är lite see through och väldigt tunn. Skicket skjortan finner sig i är bra.
Äkta Burberry Skjorta - Säljer en klassisk vit Burberry skjorta. Den har en krage med rutigt mönster inuti och om man viker upp ärmarna på den så är det ett rutigt mönster inuti.
Burberry skjorta - Vit burberry skjorta storlek L, bra skick
Burberry skjorta
Burberry skjorta - 89 Burberry skjorta - 90 Burberry skjorta - 91

Burberry skjorta

Storlek: M
Kategori: Skjortor
Märke: Burberry

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En vit skjorta från Burberry i storlek M med inbroderad text på kragen. Den är från år 2019. Den är i jättefint skick och har inga skador över huvud taget. Skriv privat för fler bilder på skjortan och bilder på hur den sitter på kroppen. Jag kan mötas upp i Stockholm eller skicka den ifall köparen står för frakt.

Tamim
Tamim
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skjortor
Visa alla
Beige och vit randig skjorta - Helt ny randig skjorta från Nakd i storlek XSS Figursydd modell med fin passform Slutsåld i butik, nypris 699kr💕
Rutig Skjorta från Ralph Lauren - Jättesnygg rutig skjorta från Ralph Lauren i marin blå, blå, vit och röd. I jättebra skick. Om vidare frågor är de bara att fråga!☺️
Burberry Skjorta - Följare får 100kr rabbat på originalpriset! Skjortan från Burberry är i storlek M. Den är i ny skick och supersnygg. Nypris ca 4000kr! Glöm inte att följa🌊🍾
Sällsynt hollister tröja - Snygg blårutig skjorttröja från Hollister med huva och knappar framtill. Tröjan har två bröstfickor med lock och vita knappar. Materialet är mjukt och bekvämt, perfekt för en avslappnad stil.
Mörkblå Ralph Lauren skjorta - En snygg polo skjorta som passar till alla tillställningar! Klassisk mörkblå som funkar till allt oavsett årstid eller tillfälle. Skjortan är i slim-fit modell.  Storlek👔: M Nypris💰: ca 1399 kr
Moncler piké - En fin Moncler piké i storlek S, den är i rätt bra skick och är bara använd ca 4 gånger. Nypris: ca 3500kr. Hör av dig vid behov av fler bilder!
Blårandig skjorta från Zara - En snygg blårandig skjorta från Zara med korta ärmar och fickor. Skjortan har krage och knappar framtill. HELT OANVÄND MED PRISLAPP KVAR.
Comme Des Garcons Long Sleeve - (Ej äkta) Lång ärmad tröja i tunnt bomull. Helt ny, toppskick. Fraktar snabbt 🚚💨📦