Alla kategorier > Mode > Kläder > Skjortor
Blå skjorta
Blå skjorta - 89 Blå skjorta - 90 Blå skjorta - 91

Blå skjorta

Storlek: L
Kategori: Skjortor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå kortärmad skjorta av märket Berga. Knappt använd och inte sliten alls. Föredrar meetup hällre än att frakta!

aaa123
aaa123
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå skjorta - Jätte snygg formel skjorta:) inga defekter, dm vid frågor
Snygg blå skjorta  - Helt ny tiger of sweden skjorta som är figursydd 😊fick den i present men den var tyvärr för stor därför testar jag att sälja den ( skriv om frågor finns) 💗stryker innan jag skickar såklart
Blå skjorta  - En blå skjorta med smala vita ränder. Råkade köpa en för stor storlek. Den ska skitta lite ”oversized” i stilen men den är ändå lite för stor. Den är nästan helt oanvänd
Blå skjorta - Säljer en klassisk blå skjorta från Lindex med långa ärmar och knappar framtill. Skjortan har en bröstficka och är perfekt för en stilren look. Tillverkad i ett bekvämt material.
Blå skjorta  - Fin blå skjorta med rutigt mönster storlek L
Andra annonser från Skjortor
Visa alla
Ralph lauren skjorta - Fet ralphskjorta i storlek M men sitter mer som S. Bra skick!
Rutig skjorta från Race Marine - Tja, säljer denna snygga rutiga skjorta som är riktigt najs att använda som Overshirt! Vid minsta fråga eller fundering hör av er🤠
Blårandig skjorta från Polo Ralph Lauren - Klassisk blårandig skjorta från Polo Ralph Lauren med button-down krage och broderad logga på bröstet. Slim fit-modell med långa ärmar och vita knappar. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden.
Ralph Lauren Skjorta - Fet Ralph Lauren skjorta // storlek M // slim fit // kontakta för mer bilder och info!🙌🏻
Ralph lauren skjorta - Hej säljer nu min fina Ralph lauren skjorta i storlek M. Den är i nyskick och kommer vara otroligt snygg i sommar. Nypris cirka 1600kr! Vi kommer att sälja liknande produkter nu i sommar så glöm inte följa profilen!🌊🍾
Blårutig skjorta  - Snygg blårutig skjorta från Levi's med klassisk krage och två bröstfickor. Skjortan har vita knappar framtill och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar en avslappnad men stilren look.
Acne Studios Skjorta - Säljer en riktigt snygg och unik randig skjorta från Acne Studios. Skjortan är i mycket bra skick, använd 1-2 gånger totalt, inga skavanker förutom att tvättlappen inte finns kvar. Har fått den från farsan, och innan dess har den hängt i en garderob i några år, så kvittot finns tyvärr inte kvar. Passar lite stort på mig som är ca. 183. Hör av er vid frågor eller angående måtten, pris kan diskuteras vid snabb affär!
Blå skjorta från Ralph Lauren - Klassisk marinblå skjorta från Ralph Lauren med knappkrage och den ikoniska röda logotypen broderad på bröstet. Skjortan har lång ärm, vita knappar och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för en clean och stilren look.